Деякі питання надання житлових субсидій

Методичні рекомендації

до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373

„Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату

житлово-комунальних послуг у грошовій формі”

 

Зміни до порядку надання субсидії

Стосовно призначення субсидії на наступний період у травні 2019 року

Детальніше

Рогатинські шахісти переможці шахового турніру «Надії  Прикарпаття»

12 травня   2019 року в м. Івано-Франківську  відбувся обласний  шаховий турнір «Надії Прикарпаття» серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші  в  якому взяли участь  48 учасників з них:  10  вихованці  Рогатинської  ДЮСШ  Івано-Франківської обласної ради .

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

Петро Василишин

Детальніше

«Донбас: переPROчитання образу»

Дата: 14.05.2019, перегляди: 98
«Донбас: переPROчитання образу»

Донбас... який він? Наскільки знаємо цей куточок рідної землі? На жаль, поверхнево.
Відвідавши відкриттяінформаційно-просвітницької виставки «Донбас: переPROчитання образу», яке відбулося 13 травня у нашому історико-краєзнавчому музеї "Опілля", десь переосмислили свої уявлення про цей регіон. Адже на двадцяти "полотнищах" з  цікавою інформацією, підготовленою Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України, побачили його геть іншим, незнаним, проукраїнським... Донбасом, який довгий час був закритий для нас певними кліше і пропагандою.

 

Детальніше

Рогатинці вшанували загиблих у Другій світовій війні (Фоторепортаж)
У середу, 8 травня, на міському кладовищі  відбулися поминальні заходи з  відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 74-ї річниці вигнання нацистів з України. У вічі взяли участь представники влади міста і району, громадськість, а зокрема й чимало учнівської молоді. 
Після покладання квітів і поминальних лампадок до скульптури Скорботної матері, духовенство відслужило поминальну панахиду за жертвами загиблих у війні з нацизмом.

Детальніше

Ми пам'ятаємо...

Дата: 10.05.2019, перегляди: 121
Ми пам'ятаємо...

Зодягнуте у весняний цвіт місто, нагадувало святковий букет, з яким працівники міської ради 8 травня навідувалися  до кожної з осель 13 особливих жителів Рогатина. Серед них - інваліди війни, учасники бойових дій та вдови загиблих і померлих ветеранів, котрих поєднує спільна «відзнака минулого» - спогади, обпалені страшною війною. 

Детальніше

Студенти колеждів та ПТУ Рогатина мають можливість виграти грант на навчання!

“До уваги студентів Рогатина, що навчаються у коледжах, технікумах та професійних училищах України, очної та заочної форми навчання, на контрактній чи бюджетний основі!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі програми Scholarship в Україні, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання.

Призовий фонд конкурсу складає 25 000 грн.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних навчальних закладах.

Наразі є 2 гранти, в залежності від закладу навчання, тобто грант для студентів коледжів та окремий грант для студентів професійних училищ.

Що треба зробити, щоб прийняти участь в конкурсі та виграти грант? 
Студенту необхідно написати аналітичну статтю за темою “Важливість технічних спеціальностей в сучасній Україні”.

Подати заявку на участь та переглянути умови конкурсу можна  на сторінках грантонадавача за посиланнями:
- для студентів коледжів https://deltabank-online.com.ua/grant-college/ ;
- для студентів училищ https://deltabank-online.com.ua/grant-students/ .

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: [email protected] .

З повагою,

оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Робота без договору. Правові наслідки. Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Пане Міністре! Я працював столяром на підприємстві майже півроку, отримував “наручно” зарплату, але, як з’ясувалося, офіційно мене ніхто не оформив. Про всі обов’язкові процедури при влаштуванні на роботу я дізнався вже потім, після інциденту. Як мені бути тепер?

Детальніше

Рогатинська писанка красувалася у серці Бурштина

На Провідну неділю, 5 травня, в Бурштині проходило колоритне дійство “Великодні фестини”, котре згуртувало у серці міста не тільки тутешніх жителів. До незабутнього святкування долучилися також 16 навколишніх територіальних громад, які представили увазі глядачів давні традиції своїх населених пунктів і символи Великодніх свят – розписані їхнім містом чи селом писанки. На запрошення Бурштинської міськради взяла участь у фестинах і Рогатинська міська рада, котру на цьому мистецькому заході представляли обдаровані вихованці районної школи естетичного виховання учнів.

Детальніше

Команда Рогатинської СДЮСШОР зайняла І місце в Клубному Чемпіонаті України з тенісу настільного!

З 03 по 05 травня 2019 р.  у с. Мармузовичі Львівської області (в приміщенні Академії В.Дідуха) відбувся  IV тур клубного чемпіонату України регіональної ліги Західного регіону з тенісу настільного  сезону 2018-2019 рр. 

Детальніше

Оголошення

Дата: 02.05.2019, перегляди: 109
Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні мешканці міста Рогатина!

 

        Повідомляємо, що 29 травня  2019 року буде проведено громадські слухання.

Детальніше

Незабутий Єрусалим

Дата: 01.05.2019, перегляди: 93
Незабутий Єрусалим

Місто потрохи готувалося до Великодня: біліли рівні рядочки дерев та пахло свіжопофарбованими парканами. Саме тоді з краєзнавцем Михайлом Воробцем ми підіймалися на найвищу гірку міста, щоб розповісти вам історію, яка доволі тісно переплітається з очікуваним святом. Адже, блукаючи між доглянутими будинками вул. С.Бандери, ми розшукували місцину, котру рогатинці досі називають «Єрусалимом».

Детальніше