Десять медалей у скарбничку

Дата: 11.12.2018, перегляди: 110
Десять медалей у скарбничку

       9 грудня  2018 року в м.Івано-Франківську  відбувся обласний  шаховий турнір «Надії Прикарпаття» серед юнаків та дівчат 2005 р.н. і молодші  в  якому взяли участь 65 учасників з них:  17  вихованці  Рогатинської  ДЮСШ  Івано-Франківської обласної ради .

 

Детальніше

Рогатинці   - лідери дитячо-юнацької футбольної ліги області

 Завершилося І коло дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області.  В якому  беруть  участь юні футболісти Рогатинської ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради. Слід відзначити вдалий виступ команди  U-16.

Детальніше

Оголошення

Дата: 11.12.2018, перегляди: 129
Оголошення

Відповідно до розпорядження міського голови №127-р від 07.12.2018р.  18 грудня 2018р. о 14:00 відбудеться тридцять восьма сесія Рогатинської міської ради 

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 29.11.2018, перегляди: 114
Припинення водопостачання

Повідомляємо, що бригадою водопровідної мережі по вул. Галицькій в  м.Рогатині, 30.11.2018 року  проводяться аварійно-ремонтні роботи. У зв’язку з цим, тимчасово, на період аварійно-ремонтних робіт, буде призупинено водопостачання вулиць: Галицької (56 - 127), Незалежності, Чорновола, Старомлинської, Нової, Шашкевича з 9:00 до 17:00 год.

 

Детальніше

2 місце команди Рогатинської СДЮСШОР в Клубному Чемпіонаті України з тенісу настільного!

З 23 по 25 листопада 2018 року в м. Івано-Франківськ проходив І фінал ІІ туру  фінальної частини Клубного Чемпіонату України (регіональна ліга) західний регіон з тенісу настільного серед чоловічих команд. Участь приймали 26 команд з Західного регіону.

Детальніше

Я МАЮ ПРАВО!

Дата: 29.11.2018, перегляди: 80
Я МАЮ ПРАВО!

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» створили серію інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю». Мета ініціативи – розширити коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.

Детальніше

Учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

Дата: 29.11.2018, перегляди: 57
Учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

У зв'язку з проведенням перереєстрації членів районної організації "Спілка Чорнобель" просимо до 31.12.2018р. учасників ліквідації та потерпілих внаслідок аварії наЧАЕС, які бажають бути членами громадської організації, звернутися з відповідною заявою та копією документа, що засвідчує статус особи (громадянина, який постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи) до голови районної організації Гунчака О.М. Контактна особа - Сологуб С.А. тел. 0672533185. 

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Збільшення розміру аліментів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває

 

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться? Соня Гук

Хочу поінформувати шановну читачку, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих.

Детальніше

Благодійний ярмарок "Подаруй дитині радість"

Вже дуже скоро почнеться період зимових свят і всі в метушні обиратимуть подарунки своїм рідним. Але хто ж подумає про діток, які в силу певних обставин не отримають подарунка від Святого Миколая та не пізнають справжнього різдвяного дива? Якщо у вас виникло бажання стати тим Чудотворцем та здійснити хоча б одну дитячу мрію, ця інформація для Вас! Районна рада старшокласників "Лідер", організовує благодійний ярмарок "Подаруй дитині радість". Під час ярмарку усі охочі матимуть можливість придбати смачні імбирні пряники, а також вироби ручної роботи. Усі вилучені кошти підуть на придбання подарунків дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей. Чекаємо Вас 9 грудня з 12:00 до 15:00 на площі Роксолани. 
Пам'ятайте: "Зовсім необов’язково робити великі речі. Можна робити і маленькі, але з великою любов’ю." (Мати Тереза) 

Детальніше

До списку майстрів спорту України Рогатинської СДЮСШОР  добавилося ще два спортсмени.

         З 14 по 20  листопада     2018 р. в м.Львів проходив    Відкритий чемпіонат України  в приміщенні  з кульової стрільби серед спортсменів 1998 р.н. та мол

        Команду  Івано-Франківської області представляли 9 вихованців  Рогатинської СДЮСШОР.

Детальніше