Від хороброго серця

Дата: 30.07.2020, перегляди: 1709
Від хороброго серця

Кілька днів він мандрував у військовому наплічнику з далекого куточка України. Звідти, де багрянцем здригається небосхил. І хоч холодний настрій війни досі в тих краях, він — це уособлення теплоти, вдячності й людяності, що іноді такі дозовані в наших мирних буднях.
Тож несподіваний «турист» долав сотні кілометрів у Рогатин. З нагоди Дня міста мав виконати доручену захисниками місію...

Детальніше

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!!!

Дата: 15.07.2020, перегляди: 1713
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!!!

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!!!

 

Постановою НКРЕКП від 11.07.2020р. № 1329 внесено зміни  до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668 «Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2020 рік», відповідно до якої з 01.08.2020р. тариф на передачу для «НЕК «Укренерго» зросте з діючого:                                                                       

 0,1554 грн/кВт*год - до 0,24023 грн/кВт*год без ПДВ. 

 

 

Детальніше

Відбулись зміни законодавства про харчові продукти, корми та побічні продукти тваринного походження

Набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»» від 4 червня 2020 р. № 678-IX.

Детальніше

Шахрайські дії під час карантину

Дата: 13.07.2020, перегляди: 1516
Шахрайські дії під час карантину

Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти.

Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.

Детальніше

Закликаємо громадськість до участі в перевірках з дотримання протиепідемічних вимог

Держпродспоживслужба Прикарпаття закликає громадськість до участі в перевірках  дотримання протиепідемічних вимог в закладах громадського харчування.

Детальніше

ІНФОРМУЄМО

Дата: 03.07.2020, перегляди: 1631
ІНФОРМУЄМО

3 липня у західних областях грози, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с, на Закарпатті та в Карпатах, вдень також і на Прикарпатті значні дощі (I рівень небезпечності, жовтий).

Детальніше

До уваги землекористувачів: обробіть посадки картоплі від фітофторозу

Дощі, що пройшли на Прикарпатті, та підвищений температурний режим, який спостерігається, сприяли активізації збудника фітофторозу на картоплі. Хвороба активізується у вологу погоду; оптимальна температура для її розвитку - 22-27°С. Якщо зараження вже відбулось, із підвищенням температури зростає й швидкість інфекції.

Детальніше

Діти - серце міста

Дата: 27.06.2020, перегляди: 1206
Діти - серце міста

З кожним днем Рогатин розвивається й стає іншим, а все завдяки нашій креативній молоді, яка кожен раз додає натхнення творити щось цікаве для міста. Отож, напередодні Дня молоді, який відзначатимемо 28 червня, міський голова Рогатина Сергій Насалик спільно з Дитячим парламентом організували конкурс «Я – серце міста».

 

Детальніше