Настільний теніс

Дата: 24.06.2019, перегляди: 33
Настільний теніс

Вихованці Рогатинської СДЮСШОР завоювали 4 медалі на Чемпіонаті України з тенісу настільного

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

Ольга Соколова

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Права вагітних та породіль у пологових будинках. КонсультуєМіністр юстиції Павло Петренко!

 

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

Олена Шульга

Детальніше

Третяк Назар призер міжнародного турніру з тенісу настільного!

З 22 по 26 травня 2019 р. у польському місті Владиславово проходив престижний молодіжний турнір «Premium - Polish Junior   Cadet Open -2019» з тенісу настільного серед кадетів. Участь в якому приймали найсильніші спортсмени із всього світу.

Детальніше

Юні Рогатинці призери міжнародного турніру з тенісу настільного

З 22 по 25 травня 2019 р. в м. Бельци (Республіка Молдова) проходила Міжнародна Східно-Європейська ліга з тенісу настільного серед юнаків та дівчат. Участь приймали понад 204 учасників з семи країн: України                              ( Рогатина, Львова, Чернівців, Києва, Одеси, Ізмаїла та Миколаєва),Молдови, Грузії, Азербайджану, Румунії, Білорусії та Росії.        

Детальніше