Хто ж отримав відзнаку «Людина року - 2019»?

Як було зазначено раніше, цьогоріч у  конкурс «Людина року» внесли зміни. Зокрема, підбиття підсумків  проходитиме у  дещо інший спосіб. Переможців у номінаціях відтепер визначатиме виконком міської ради, акцентуючи увагу не лише на  інтернет-голосуванні, але й, передусім, на рівні вагомості  досягнень учасників. Саме вони вважаються гловним критерієм оцінювання претендентів на почесне звання.  Отож, сьогодні, напередодні церемонії урочистого вручення статуеток, відбулося засідання виконкому міської ради, у ході якого серед питань порядку денного  стали відомі підсумки конкурсу. 

Хто ж став "Людиною року " у 2019?

Детальніше

Прикраси для міської ялинки (ФОТО,ВІДЕО)
 
Вже завтра засяють вогні головної ялинки міста, тож сьогодні рогатинські комунальники активно клопочуться біля неї, додаючи фінальних штрихів святковому образу. А створюють його особливі речі – прикраси, котрі впродовж чотирьох років виходили із творчої уяви рогатинських школярів. В кожної з цих куль своя історія і виняткова теплота, якою вміє наділити річ безпосередньо щире дитяче серце. Тому не дивно, що ялинка щороку привертає увагу не тільки малоді, котра шукає свою кульку миш пишних гілок, але й дорослих жителів, адже дивлячись на неї, відчуваєш свято у душі.
Цьогоріч головна красуня Рогатина поповниться ще кількома десятками нових емоцій, яскравими і креативними кулями, до яких доклали рук вихованці місцевих навчальних закладів. Кожна їхня прикраса унікальна, має свій задум, символи, обереги, подаровані місту від щирої творчої душі. Одні роботи асоціюються з зимою, частинкою новорічного святкового настрою, інші ж – брегині різдвяних традицій, сакрального і змалечку улюбленого Різдва. Обрати з такого різноманіття малюнків і орнаментів конкурсній комісії було ой як нелегко, тому вирішила не залишати поза увагою жодну дитячу роботу, відзначивши усі.
Знайомтеся, цьогорічні переможці і призери міського конкурсу “Подаруй ялинці іграшку”.

Детальніше

Настільний теніс

Дата: 10.12.2019, перегляди: 200
Настільний теніс

Минулих вихідних в м. Луцьк, проходив Міжнародний турнір з тенісу настільного пам'яті тренерів-викладачів І.В Змунчило і Блонського. 

Детальніше

РОГАТИН НАЗВАНО КРАЩОЮ ЕТНОКУЛЬТУРНОЮ ГРОМАДОЮ

З нагоди Дня місцевого самоврядування 4 грудня  в Івано-Франківській обласній раді відбулося вручення дипломів переможцям Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, а також восьмих обласних конкурсів “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля”, “Краща етнокультурна громада”. Однією із цих відзнак нагороджено і Рогатинську міську раду. У ході урочистостей керівництво обласної ради  вручило її секретарю міськради Галині Богун. 

Детальніше

У конкурс «Людина року» внесли зміни

Дата: 29.11.2019, перегляди: 2168
У конкурс «Людина року» внесли зміни

Про це йшлося на черговому сесійному засіданні 28 листопада, у ході якого депутати затвердили нову редакцію «Положення про проведення щорічного міського конкурсу «Людина року». При підготовці документа було враховано усі зауваження громади стосовно організаційних питань проведення щорічного міського заходу.

Детальніше

ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 25.11.2019, перегляди: 190
ІНФОРМАЦІЯ

  Відповідно до положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості майна спільної власності територіальної громади міста Рогатина, затвердженого рішенням сесії міської ради від 17.12.2015 року № 38, Рогатинська міська рада оголошує конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності.

ІНФОРМАЦІЯ

про об'єкт оцінки

(для визначення вартості майна спільної власності

територіальної громади міста Рогатина)

Детальніше

Фотощоденник одного дня: Діти в раді

Дата: 21.11.2019, перегляди: 265
Фотощоденник одного дня: Діти в раді

20 листопада 25 українських міст і громад на один день очолили діти, щоб привернути увагу до 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини. До глобальної акції ЮНІСЕФ приєднаються Львів, Одеса, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Кам’янець-Подільський, Тернопіль, Бахмут та інші міста і громади. Представники місцевої влади: мери, голови ОТГ та керівники департаментів на один день поступилися своїм місцем дітям та прислухалися до їхніх порад щодо ключових рішень у містах і громадах.

Не оминув увагою міжнародну акцію "Дитяча сесія" і Рогатин. 24 учнів рогатинських ліцеїв та районної ради старшокласників "Лідер" провели сесійне засідання, цілий день управляли містом і навіть розробили свою молодіжну стратегію розвитку Рогатина.

Як все відбувалося  читайте у фотощоденнику Анастасії Штогрин, спеціаліста з питань публічної інформації та звернень громадян Рогатинської міської ради, учениця Рогатинського ліцею №1.

Детальніше