Що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:  що потрібно знати про договір довічного утримання (догляду)?

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби,  змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. В більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян– є головною причиною таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?

Детальніше

Вшанували  захисників України та 77-у річницю створення УПА

Cивочола мати, яка щовечора вичікує сина біля воріт. Молода дівчина, котра втратила своє перше кохання в криївці. Маленька дівчинка, яка не обійме татка живого, бо загинув в АТО ... Це - не різні долі, а історія однієї стражденної жінки - України, що упродовж багатьох століть жертвувала найцінніше, свою любов і серце, аби молодий цвіт нації міг побачити її незалежною, прогресивною, не загарбаною державою. Вона й досі жертвує...

Детальніше

Настільний теніс

Дата: 11.10.2019, перегляди: 79
Настільний теніс

Успішний виступ Рогатинських спортсменів у Першій Лізі Чемпіонату України з тенісу настільного та виконання нормативу Майстра Спорту вихованця Рогатинської СДЮСШОР Третяка Назара.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 02.10.2019, перегляди: 75
Припинення водопостачання

Увага, проведення ремонтних робіт!

 

 

         У зв’язку із частковою заміною водопроводу  по вул.Завода, 10А, м.Рогатина,  02 жовтня 2019  з 10год00хв до 17год.00хв, буде припинене водопостачання споживачів, розташованих по  вул.Завода, Надрічна, Зарічна.            На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

    Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

 

          Приносимо вибачення за тимчасові незручності і заздалегідь вдячні за розуміння.

Детальніше

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:

про порядок усиновлення

 Що таке усиновлення?

Згідно з українським законодавством усиновлення  - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України). 

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 23.09.2019, перегляди: 81
Припинення водопостачання

Увага, невідкладні аварійно-відновлювальні роботи!

 

    У зв’язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі по вул.Завода, м.Рогатина,  23 вересня 2019  з 11год30хв до 15год.00хв, буде припинене водопостачання споживачів, розташованих по  вул.Завода. На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води.

 

В кожній краплі наша праця!

           Приносимо вибачення за тимчасові незручності і заздалегідь вдячні за розуміння.

   

Директор ДП «Рогатин-Водоканал»                                       А. Рижан

Детальніше

Мандрівка до «центру Землі»

Дата: 17.09.2019, перегляди: 115
Мандрівка до «центру Землі»

Кілька років тому працівники Рогатинської міської ради започаткували традицію – відкривати незвідану Україну в мандрах. З того часу вдалось підкорити Говерлу, Піп Іван, помилуватися красою духовно піднесеної Маняви. Навіть відчути подих давнини біля оборонних валів Хотинської фортеці. А нещодавню подорож можна назвати мандрівкою контрастів, адже одночасно дивувала тишею «смарагдового» підземелля і шумом величного водоспаду, темнотою вузьких лабіринтів і безкраїм небом, якого торкалися вежі старого замку.
Цього суботнього дня нас вітала сонячна Тернопільщина, її незабутня історія, що заворожувала і випробовувала на міцність…

 

Детальніше

Громади Івано-Франківщини отримали "листи щастя" від Мінфіну

Громади Прикарпаття б’ють на сполох. Днями на виконання доручення Мінфіну Державна казначейська служба України звернулася до громад Івано-Франківщини з проханням повернути кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток, чого ніколи не було раніше.

Детальніше

Оголошення

Дата: 09.09.2019, перегляди: 133
Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні мешканці міста Рогатина!

 

        Повідомляємо, що 08.10.2019 року о 17.00 годині в будівлі Рогатинської дитячої школи мистецтв ім. Б.Кудрика за адресою: вул. Шевченка, 2 буде проведено громадські слухання.

                         На розгляд  громадських слухань  винесено:

Детальні плани територій 

  1. Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Відродження, буд. 40.
  2. Детальний план території для обслуговування нежитлової будівлі  (котельні) по вул. Галицька, 126 «З».
  3. Детальний план території добудови житлового будинку в центральній частині м. Рогатина по площі Роксолани, 17.
  4. Детальний план території на реконструкцію існуючої будівлі адміністративного будинку з виробничими приміщеннями по вул. Галицькій, 1 «А»
  5. Детальний план території земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі (зерноскладу) по вул. Галицькій, 50 «К».

Запрошуємо всіх небайдужих громадян взяти безпосередню участь у розгляді  питань.

       Телефон для довідок: 22-3-60.

                                                                           Рогатинська міська рада

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 30.08.2019, перегляди: 134
Припинення водопостачання

Увага, тимчасове припинення водопостачання!

  

    У зв’язку з підключенням споживачів на новий водопровід по                   вул. Старомлинській, м.Рогатина02 вересня 2019р  з 09год00хв до 04 вересня 2019р., до 17год.00хв, буде припинене водопостачання споживачів, розташованих за наступними адресами: вул. Старомлинська , вул.Нова будинки з №21 по29.

     На час виконання робіт підприємство рекомендує створити необхідний запас питної води мешканцям зазначених адрес.

     Приносимо вибачення за тимчасові незручності і заздалегідь вдячні за розуміння.

 

Детальніше