Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

На диво багато українців не знають, що у 1992 році Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін і доповнень до Кодексу про шлюб і сім'ю України», де вперше було зафіксовано таке поняття, як шлюбний договір. Однак цей вид договорів поки що не набув достатньої популярності серед українських родин. Минулого року такий договір підписали всього 2 544 подружжя, а це трохи більше 1% від кількості укладених у 2018 році шлюбів.

Детальніше

Міжнародний  турнір з настільного тенісу «LIRS OPEN 2019»

З 19 - 22 лютого  в м. Жовква проходив ІХ Міжнародний турнір з настільного тенісу «LIRS OPEN 2019», участь в якому взяли понад 500 учасників з різних областей України, а також з Білорусії, Молдови, Польщі, Румунії та Болгарії.     

Детальніше

«Слово вічне - слово невмируще»

Дата: 19.02.2019, перегляди: 81
«Слово вічне - слово невмируще»

Рогатинська міська рада запрошує молодь міста взяти участь у щорічному загальноміському конкурсі читців-декламаторів «Слово вічне - слово невмируще», що проходитиме 5 березня  у приміщенні Рогатинської районної ШЕВУ. 

Детальніше

Змагання з баскетболу

Дата: 12.02.2019, перегляди: 120
Змагання з баскетболу

24 лютого, 3 березня та 10 березня 2019 року буде проводитися традиційний турнір з баскетболу приуроченого пам'яті героїів АТО та воїнів - афганців!

Детальніше

ПАМ’ЯТКА  ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН

ПАМ’ЯТКА

ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕТИНАЮТЬ КОРДОН

З РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ АБО РЕСПУБЛІКОЮ БІЛОРУСЬ

Громадяни України, які збираються здійснити візит до Російської Федерації або Республіки Білорусь, перебувають перед правовим та юридичним захистом своєї країни – України.

У випадку посягань іноземними спецслужбами або правоохоронними органами на здоров’я і свободу громадян України і членів їх сімей з метою залучення до розвідувально-підривної діяльності проти України, Консульський відділ Посольства України в РФ, РБ та Служба безпеки України гарантують захист і допомогу.

Детальніше