Учні Рогатинської ЗОШ№ 2 дослідили пророчі думки Івана Франка, що актуальні й у наші дні

 « Ми мусимо навчитись чути себе

українцями – не галицькими, не

буковинськими українцями,

а українцями без офісних кордонів».

Іван Франко.

 

Саме під одним з таких гасел великого генія української нації Івана Франка в Рогатинській ЗОШ№2 відбулась надзвичайно цікава учнівська конференція з криниць духовності «Нам пора для України жить».

Пізнавальний і духовно збагачений захід, присвячений 160 річниці від Дня народження письменника організували учні 10-Б класу, члени ГО «Молода Українка» на чолі з вчителем української мови та літератури Христиною Звіришин та вчителем англійської мови Людмилою  Івахів.

Детальніше

Кульова стрільба

Дата: 22.11.2016, перегляди: 404
Кульова стрільба

КУЛЬОВА  СТРІЛЬБА

Перший успішний старт Дениса Ворони на міжнародній арені

 

З 11 по 13 листопада    2016 р. в м.Нітра  (Словаччина)  проходив міжнародний турнір зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів «Олімпійські надії».

В складі збірної команди України виступав  вихованець Рогатинської СДЮСШОР та Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності -  Денис Ворона  ( тренер Володимир Ворона ).

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 17.11.2016, перегляди: 274
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із підключенням абонентів до нової водопровідної мережі по вулиці Грицая у м. Рогатині 17.11.2016 року буде припинено водопостачання вулиць Грицая, Панаса Мирного, Перенівська з 8:00 до 15:00. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 16.11.2016, перегляди: 218
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

 

         У зв’язку із проведенням ремонтних робіт по вулиці Грицая у м. Рогатині 16.11.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Грицая з 13:00 до 17:00.

Детальніше

Cприяння молодіжному житловому будівництву

З метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом Держмолодьжитлом ініційовано внесення змін до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Детальніше

Рогатинці приймали пластунів області на військово-історичному вишколі

Далекого 1 листопада 1918 року за одну ніч українці блискуче перебрали владу у свої руки і на теренах Західної України постала Українська держава. Проте ворог одразу розпочав війну, аби не допустити того, щоб галичани панували на своїй землі. Львів звернувся до краю по допомогу. З більших та менших містечок попрямували стрільці до лав Рідного Війська, щоби оборонити княжу столицю….

Детальніше

Зустріч з вчителями

Дата: 07.11.2016, перегляди: 502
Зустріч з вчителями

Виконуючи доручення міського голови Сергія Насалика керівник КО «Рогатинська «Міська варта» Іван Селецький днями зустрівся з вчителями початкової ланки загальноосвітніх шкіл міста Рогатина.

Детальніше

РОГАТИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ «ДОРОЖНЬОЇ ГРАМОТИ» РАЗОМ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ НАВЧАЛИ ЮІРІВЦІ

Правоохоронці нагадали учням Рогатинської СЗОШ№1 про правила безпечної поведінці на дорозі, а учасники шкільної команди юних інспекторів руху «Право» доповнили заняття цікавим  виступом.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 07.11.2016, перегляди: 295
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із проведенням ремонтних робіт по вул. Грушевського у м. Рогатині 07.11.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Грушевського з 10:00 до 12:00.

Детальніше

Учні школи-інтернату побували на батьківщині Івана Франка

Нагуєвичі – мальовниче галицьке село, яке, на перший погляд, схоже на інші. Але насправді воно має свою родзинку – серед цієї чарівної прикарпатської місцевості колись народився Іван Франко – український геній. І сьогодні в Нагуєвичах панує така творча атмосфера, як і за часів письменника. Село досі зберігає свою багату історію: в музеї, в стежці Каменяра, в устах селян. У цьому переконались учні Рогатинської спеціальної школи-інтернату, котрі нещодавно мандрували шляхами Івана Яковича.

Детальніше

Рогатинці вшанували річницю проголошення ЗУНР

Щороку 1 листопада ми повертаємось серцем у події далекого 1918-го, щоб вшанувати проголошення ЗУНР та віддати шану тим мужнім людям, завдяки невтомній боротьбі яких вона стала можливою. От і вчора рогатинці знову згуртувались під прапорами України, щоб відзначити вікопомну дату.

Детальніше

Для дозвілля наймолодшим школярам

Дата: 03.11.2016, перегляди: 632
Для дозвілля наймолодшим школярам

2 листопада секретар міської ради Галина Богун від імені міського голови Сергія Насалика вручила наймолодшим учням Рогатинської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 подарунки: дитячі настільні ігри, пазли, конструктори, ілюстровані книжки, казки.

Детальніше

Повідомлення

Дата: 02.11.2016, перегляди: 366
Повідомлення

В під'їзді будинку №13 по вулиці Чорновола починаючи з 1 листопада 2016 року будуть проводитися ремонтні роботи.

Детальніше

«Знали, що зближається день Свободи»: історія Листопадового Чину на Рогатинщині

Перший листопад 1918 – не просто чергова дата в календарі українця. Це день, який сміливо можна віднести в один ряд з Днем Незалежності та Днем соборності, як доленосний для того, що зараз ми називаємо Україною. Саме цього дня відбулась подія, яка сколихнула увесь галицький край та понесла далеко за його межі вістку про те, що вперше з часу упадку Галицько-Волинського князівства над Львовом та Галичиною замайорів синьо-жовтий прапор. Ім’я цій події – Листопадовий Зрив!

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 01.11.2016, перегляди: 230
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із проведенням ремонтних робіт у Рогатинській школі-інтернат по пл. Роксолани  у м. Рогатині 01.11.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Коцюбинського, Грушевського та площі Роксолани з 11:00 до 12:00.

Детальніше

КАТЕРИНА ВАЛЕВСЬКА:«Коли об’єднаються люди-ліхтарики, то у світі засяє сонце правди»

Сьогодні він звично проходив центральною площею  і враз «кольнуло» біля серця, так само, як тоді, на передовій, коли побачив прапор рідного міста, підписаний земляками. Сьогодні знамено нагадало про справжніх друзів, котрих забрала ця цинічна війна. Кримезний чоловік став на коліно перед тим самим стягом, а з очей ринули сльози…

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.10.2016, перегляди: 238
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із ліквідацією прориву по вул. Шеремети в м. Рогатині 26.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Шеремети до з 16:00 26.10.2016 року до 14:00 27.10.2016 року.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.10.2016, перегляди: 295
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із ліквідацією прориву по вул. Шевченка у м. Рогатині 26.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Шевченка, Рогатинця та Телев’яка з 14:00 до 17:00.

Детальніше

ГІМНАЗІЙНА РОДИНА ВІДСВЯТКУВАЛА ЮВІЛЕЙ АЛЬМА-МАТЕР

Усе наше життя зіткане із кольорових клаптиків спогадів, які закутують серце у теплий плед щастя. Вони ніжно лоскочуть нас перед сном, невимушено викликають усмішку посеред вулиці, привітно зігрівають дощового осіннього дня… А яка радість, коли  бодай маленька ниточка пам’яті виринає у реальному житті і веде душу світами твоїх улюблених днів!

Детальніше

У Рогатині відбулась конференція франкознавців

З любов’ю та шаною усе прогресивне людство вимовляє ім’я Івана Яковича Франка. Його не випадково називають Каменярем, адже сміливо вдарив по скелі заборон, соціальної несправедливості і принижень, яка скувала український народ. При цьому кожній свідомій душі наголошував: «Нам пора для України жить». Саме під таким гаслом 18 жовтня у Рогатині відбулась ІV Регіональна конференція «Рогатинська земля: історія та сучасність».

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 24.10.2016, перегляди: 440
Припинення водопостачання

Повідомлення

   У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Шеремети, 24.10.2016 року, буде припинено водопостачання вулиці Шеремети з  11:00 до 15:00год.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 20.10.2016, перегляди: 226
Припинення водопостачання

    У зв’язку із проведенням робіт по ліквідації аварії у мережі водопостачання на перехресті вулиць Шеремети-Поповича, 20.10.2016 року, буде припинено водопостачання вулиць: Шеремети, Поповича, Левицького  з  10:00 до 15:00 год.         

Детальніше

Рогатинський РВК

Дата: 19.10.2016, перегляди: 1287
Рогатинський РВК

Рогатинський районний військовий комісаріат пропонує роботу – військову службу за контрактом у військових частинах Зброяних Сил України Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської областей громадянам віком від 18 до 60 років.

Детальніше

 

Графік

прийому громадян

Міський голова

НАСАЛИК СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ 

Понеділок 9:00 – 12:00

Перший заступник міського голови

ШИНКАР МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

Вівторок 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ШТОГРИН ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 

Середа 9:00 – 12:00

Заступник міського голови

ДЕНЕГА БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ 

Четвер 9:00 – 12:00

Секретар міської ради

СОРОКА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА 

П’ятниця 9:00 – 12:00

 

 

Перелік старостинських округів Рогатинської  МТГ:

- Васючинський старостинський округ

- Вербилівський старостинський округ

- Верхньолипицький старостинський округ

- Долинянський старостинський округ

- Добринівський старостинський округ

- Жовчівський старостинський округ

- Княгиницький старостинський округ

- Конюшківський старостинський округ

- Липівський старостинський округ

- Лучинецький старостинський округ

- Нижньолипицький старостинський округ

- Підкамінський старостинський округ

- Підмихайлівський старостинський округ

- Пуківський старостинський округ

- Путятинський старостинський округ

- Підгородянський старостинський округ

- Черченський старостинський округ

- Фразький старостинський округ

 

Контакти

Рогатинської міської ради

Адреса: 77001, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 65.

Телефон:+380(3435)2-23-60.

E-Mail: rohatyn.mr@gmail.com

 

 

© 2021 - Рогатинська Міська Рада