Загорілась ялинка й... оченята

Дата: 21.12.2015, перегляди: 778
Загорілась ялинка й... оченята

Вже кілька днів  рогатинці оглядали пишну лісову красуню на центральній прощі міста й з нетерпінням чекали, коли ж нарешті замиготять  її вогні.  І хоч зранку навколо головної ялинки району ще кипіла робота, адже комунальники   наводили завершальні штрихи, та вже ближче до сутінок тут зібралося багато людей на святкове дійство.

Детальніше

Юним читачам – нові та цікаві книги

Дата: 18.12.2015, перегляди: 572
Юним читачам –  нові та цікаві книги

У дитячій бібліотеці відбулося театралізоване дійство присвячене святу Святого Миколая для сиріт та дітей під опікою і піклуванням, що навчаються в освітніх закладах міста Рогатина.

Детальніше

Чорнобиль: трагедія поколінь

Дата: 18.12.2015, перегляди: 417
Чорнобиль: трагедія поколінь

Минулої середи  в центральній районній бібліотеці відбулася година-реквієм, приурочена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Спершу присутні на заході  разом зі священиком УГКЦ о. Іваном Левчуком  замовили молитву за здоров'я чорнобильців та вшанували хвилиною мовчання тих, хто відійшов у Вічність.

Детальніше

«Той сипле щедро, і йому ще прибуває, а той скупий надміру й убожіє.
Душа, що благодіє, розбагатіє; хто зрошує, той теж буде зрошений»

(із Святого Письма, Прип. 1, 24-25)

24 грудня 2015 року о 17.00 год. на площі Роксолани
м.Рогатина відбудеться благодійна акція під девізом
«Жити, щоби давати».

 

Детальніше

Рогатинська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу медичного призначення

Сьогодні наші серця та увага прикуті до подій на Сході держави, де щоденно і самовіддано йдуть на подвиг українські військові. Та дедалі частіше стрічка новин рясніє повідомленнями про захисників, котрі вже повернулись із зони бойових дій і потребують медичної допомоги.

Детальніше

Діряве «дно»

Дата: 10.12.2015, перегляди: 5088
Діряве «дно»

Кажуть як назвеш корабель,  так він і попливе, тому з дірявим дном втриматися на плаву важко. Не хотілося б  прирівнювати Рогатин до такого корабля, та іржа, що спонукає до цього, все-таки є.

Детальніше

В Рогатині податки повинні сплачувати усі.

Під час зустрічі з підприємцями міста, яка пройшла у залі засідань, міський голова  С.Насалик та його заступник М.Шинкар детально зупинилися на найактуальніших проблемах Рогатина  і шляхах їх вирішення та ознайомили присутніх із розробленими програмами, котрі надалі сприятимуть  розвитку інфраструктури, а відтак і бізнесу.

Детальніше

Капелан на передовій

Дата: 08.12.2015, перегляди: 3327
Капелан на передовій

Декан з м. Рогатин Івано-Франківської єпархії о. Дмитро Бігун, що є призначеним капеланом до військового госпіталю м. Дніпропетровська, на прохання бійців підрозділу «Сармат» полку «Дніпро-1» люб’язно погодився на відрядження в зону проведення антитерористичної операції до бійців, що несуть службу на передовій АТО, а саме в район смт. Піски Донецької області.

Детальніше

День місцевого самоврядування

Дата: 08.12.2015, перегляди: 6078
День місцевого самоврядування

6 грудня  у ШЕВУ відбулося урочисте відзначення дня місцевого самоврядування, Збройних сил України та  чотирнадцятий   районний фестиваль духовної пісні.

Детальніше

Постійна комісія з питань гуманітарної сфери, соціального захисту населення та молодіжної політики під час свого засідання розглянула пропозиції міського голови  щодо розширення  Програми соціального захисту важкохворих та  дітей-інвалідів  на 2015 рік та включення  в неї усіх важкохворих.

Було розглянуто основні напрямки культурно-туристичного розвитку Рогатина, утримання історичних будівель та інше,  заслухано  пропозиції Олега Бойкевича та Тетяни Петрів.  На засідання було  обговорено  та погоджено  урочисті  дійства, які пройдуть у часі  Новорічно-Різдвяних свят в місті Рогатині. Також  заслухали  керівників   народного аматорського хорового колективу «Сурма» Євгена Падучака та  духового оркестру Нестора Кінаша.

Детальніше

Міський голова зустрівся з сільськими головами

За  ініціативи сільських голів  в приміщенні виконавчого апарату міської ради  відбулось засідання Асоціації сільських рад Рогатинського району. Представники територіальних громад  разом з міським головою Сергієм Насаликом обговорили  найактуальніші питання децентралізації, її законодавчого забезпечення, проблеми  та шляхи  вирішення  спільних екологічних та  інших проблем місцевого самоврядування базового рівня.

Детальніше

Команда нашого міста «Роксолана» успішно показала себе і посіла ІІ місце.  В результаті після ІІ турів Клубного чемпіонату України вона займає 4 місце.

Наступний тур відбудеться у січні в м.Херсон.

 

Джерело: Рогатка  [Електронний ресурс] – Режим доступу:http://rogatka.if.ua/zhinocha-komanda-roksolana-u-klubnomu-chempionati-ukrajiny-z-nastilnoho-tenisu-zajmaje-ii-mistse/

Детальніше

Нова влада почала роботу в Рогатині

Дата: 19.11.2015, перегляди: 788
Нова влада почала роботу в Рогатині

Новий міський голова Рогатина склав присягу, а депутати міської ради сьомого скликання отримали депутатські посвідчення. Відбувалася церемонія зміни влади у місті на першій сесії міської ради сьомого скликання, на якій також призначили заступника, секретаря та створили відповідні комісії і робочі групи.

Детальніше

До Рогатинської міської ради увійшло вісім партій

За результатами виборів до Рогатинської міської ради увійшло 8 партій. Найбільшу кількість голосів отримали БПП “Солідарність”, Українська партія і ВО “Батьківщина”. Вони проводять у мерію по 4 депутати.

По три народних обранці мають “Громадянська позиція”, “Воля”, “УКРОП” та Народний Рух України, повідомляє ”Рогатка”.
ВО “Свобода” завершує список, проводячи у міськраду два представники.
Перелік депутатів відображений на інфографіці.

Детальніше

На Рогатинщині ремонт у церкві може донищити кількасотрічний старовинний іконостас

Іконостас з церкви Вознесіння Господнього в селі Чесники Рогатинського району терміново потребує фахової реставрації. Цей іконостас був виготовлений приблизно у XVII-XVIII столітті і сьогодні є напівзруйнованим.

Детальніше