А.Онуфрик: "Для покращення безпеки громадян  слід додатково встановити відеоспостереження"

Вчора, 23 грудня, дільничний офіцер поліції сектору провенції Рогатинського ВП Тисменицького ГУНП в Івано-Франківській обл. майор поліції  Андрій Онуфрик прозвітував про свою роботу за 12 місяців 2019 р.

Детальніше

Хто ж отримав відзнаку «Людина року - 2019»?

Як було зазначено раніше, цьогоріч у  конкурс «Людина року» внесли зміни. Зокрема, підбиття підсумків  проходитиме у  дещо інший спосіб. Переможців у номінаціях відтепер визначатиме виконком міської ради, акцентуючи увагу не лише на  інтернет-голосуванні, але й, передусім, на рівні вагомості  досягнень учасників. Саме вони вважаються гловним критерієм оцінювання претендентів на почесне звання.  Отож, сьогодні, напередодні церемонії урочистого вручення статуеток, відбулося засідання виконкому міської ради, у ході якого серед питань порядку денного  стали відомі підсумки конкурсу. 

Хто ж став "Людиною року " у 2019?

Детальніше

Прикраси для міської ялинки (ФОТО,ВІДЕО)
 
Вже завтра засяють вогні головної ялинки міста, тож сьогодні рогатинські комунальники активно клопочуться біля неї, додаючи фінальних штрихів святковому образу. А створюють його особливі речі – прикраси, котрі впродовж чотирьох років виходили із творчої уяви рогатинських школярів. В кожної з цих куль своя історія і виняткова теплота, якою вміє наділити річ безпосередньо щире дитяче серце. Тому не дивно, що ялинка щороку привертає увагу не тільки малоді, котра шукає свою кульку миш пишних гілок, але й дорослих жителів, адже дивлячись на неї, відчуваєш свято у душі.
Цьогоріч головна красуня Рогатина поповниться ще кількома десятками нових емоцій, яскравими і креативними кулями, до яких доклали рук вихованці місцевих навчальних закладів. Кожна їхня прикраса унікальна, має свій задум, символи, обереги, подаровані місту від щирої творчої душі. Одні роботи асоціюються з зимою, частинкою новорічного святкового настрою, інші ж – брегині різдвяних традицій, сакрального і змалечку улюбленого Різдва. Обрати з такого різноманіття малюнків і орнаментів конкурсній комісії було ой як нелегко, тому вирішила не залишати поза увагою жодну дитячу роботу, відзначивши усі.
Знайомтеся, цьогорічні переможці і призери міського конкурсу “Подаруй ялинці іграшку”.

Детальніше

Настільний теніс

Дата: 10.12.2019, перегляди: 177
Настільний теніс

Минулих вихідних в м. Луцьк, проходив Міжнародний турнір з тенісу настільного пам'яті тренерів-викладачів І.В Змунчило і Блонського. 

Детальніше

РОГАТИН НАЗВАНО КРАЩОЮ ЕТНОКУЛЬТУРНОЮ ГРОМАДОЮ

З нагоди Дня місцевого самоврядування 4 грудня  в Івано-Франківській обласній раді відбулося вручення дипломів переможцям Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування, а також восьмих обласних конкурсів “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля”, “Краща етнокультурна громада”. Однією із цих відзнак нагороджено і Рогатинську міську раду. У ході урочистостей керівництво обласної ради  вручило її секретарю міськради Галині Богун. 

Детальніше

У конкурс «Людина року» внесли зміни

Дата: 29.11.2019, перегляди: 2151
У конкурс «Людина року» внесли зміни

Про це йшлося на черговому сесійному засіданні 28 листопада, у ході якого депутати затвердили нову редакцію «Положення про проведення щорічного міського конкурсу «Людина року». При підготовці документа було враховано усі зауваження громади стосовно організаційних питань проведення щорічного міського заходу.

Детальніше