Переможці шевченківських читань виступлять на «відкритому» мікрофоні

Слова. Вони мають унікальну силу, адже промовляють думками, відкривають душу, а іноді можуть змінити чиєсь життя, окрилити, надихнути... Але для того, щоб написані слова ожили, щоб крізь століття зуміли достукались до сучасника - необхідно зарядити їх енергією проникливого серця. Ось тоді вони стають для когось настановою, пророцтвом, своєрідною магією, що переносить у геть інший світ - світ емоцій, які досі жили на папері. Цю маленьку філософію свого часу зрозуміли учасники загальноміського конкурсу читців «Слово вічне - слово невмируще». Адже помітно, що упродовж п’яти років поезія давнього «Кобзаря» росте разом із ними. Дедалі частіше рядки класики достукуються до юної душі і  стають проникливішими, глибшими, наближеними до нас.

Коли стухаєш вірші у виконанні багатолітніх декламаторів, здається, що проживаєш нову історію, яка співзвучна з сьогоденням. Мабуть, у тому й вся суть міського конкурсу:  не просто вшанувати митця, але й відкрити його для молоді. Водночас побачити її приховані таланти, спробувати  відшліфувати безцінний дар, що вміє достукатися до серця.

Детальніше

Рогатинську пам'ятку ЮНЕСКО пропонують  включити до транскордонного туристичного маршруту

На Івано-Франківщині до нового транскордонного туристичного маршруту пам'ятками дерев'яної архітектури пропонують включити 15 архітектурних перлин краю.

Детальніше

Чемпіонат Європи зі стрільби кульової

Дата: 02.03.2020, перегляди: 356
Чемпіонат Європи зі стрільби кульової

Упродовж 23 лютого - 2  березня  в польському місті Вроцлаві проходив чемпіонат Європи з кульової  стрільби із пневматичної зброї. Цьогоріч спортивний захід  виявився ювілейним, 50 за ліком,  й у ньому взяли участь 586 спортсменів з 45 країн. Варто відзначити, що  у складі юніорської збірної команди України на чемпіонаті виступала і вихованка  Рогатинської СДЮСШОР.

Детальніше

Шевченківські читання відбудуться у дещо іншому форматі

Вже стало доброю традицією проводити у Рогатині загальноміський конкурс читців-декламаторів «Слово вічне - слово невмируще». Цьогоріч мистецький захід проходитиме 5 березня в приміщенні Рогатинської ДШМ ім.Бориса Кудрика і планується у дещо іншому форматі.

Детальніше

ДСНС повідомляє

Дата: 27.02.2020, перегляди: 202
ДСНС повідомляє

Штормове попередження 

У найближчу годину із збереженням до кінця дня 27 лютого в області та місті очікується посилення західного вітру 15-20 м/с (НМЯ 1), 1 рівень небезпечності, жовтий.

У зв'язку з інтенсивним приростом снігового покриву 27-28 лютого в горах Івано-Франківської області зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень). 

Детальніше

Рогатинські майстри малої ракетки найкращі в області

На базі спортивного залу з настільного тенісу  Рогатинської СДЮСШОР 8 - 9 лютого проходив дорослий Чемпіонат області, в якому взяли участь майстри малої ракетки з усієї області.
У підсумку в особистому розряді серед жінок золото виборола Тетяна Пукало (2010 р.н), обігравши більш досвідчену суперницю Ярославу Пачич з  Косова. Бронзу отримала також ще одна вихованка Рогатинської СДЮСШОР - Вікторія Коваль. А ось в  особистому розряді серед чоловіків Юрій Колос програв більш титулованому супернику МСУ Назару Ковальчуку та Петру Підлетейчуку  (двоє з м. Косів), в підсумку здобув бронзу.
Парний розряд серед жінок теж не залишив без нагород наших спортсменок. Отже: ІІ місце посіли Вікторія Коваль і Тетяна Пукало. А замкнули трійку переможців Віталіна Семенька  і Анастасія Гондурак.
У парному розряді між чоловіків   Юрій Колос  і Богдан Сенишин  поступилися у боротьбі за золото парі з м. Косів, у підсумку -  ІІ місце. Крім того, ІІІ місце посіли Володимир Єскін  і Денис Фірман.

Слід також зазначити, що Рогатинський район, який у повному складі представляли вихованців Рогатинської СДЮСШОР, виборов перше загально командне місце.

Детальніше

Відоме ім'я переможця баскетбольного турніру (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Упродовж двох тижнів любителі спорту Рогатинщини мали нагоду спостерігати за баталіями, що розгорнулися у спортзалі Рогатинського агроколеджу в рамках традиційного баскетбольного турніру пам'яті героїв АТО та воїнів-афганців, який проходив під егідою Рогатинської міської ради.

 Кому ж вдалося завоювати перехідний кубок спортивного заходу?.. Деталі - у нашому матеріалі. 

Детальніше

На колінах зустріли тіло полеглого героя-десантника

«Я прошу, не грайтесь у війну! Я не хочу бачити могили! Хто поверне посмішку ясну

Мамі тій, що сина її вбили?..».
Ці рядки пісні у виконанні вихованців Рогатинської ДШМ ім.Б.Кудрика раптово обірвали сирени кортежу… Кортежу, що супроводжував тіло Сина – військового Михайла Турчина.

Детальніше

Вони подарували місту затишне Різдво

Дата: 11.02.2020, перегляди: 314
Вони подарували місту затишне Різдво

Кожен із них прагнув надати привабливості своїм оселям та організаціям у часі Різдва. А вдалося зробити дещо більше – подарувати атмосферу затишного свята  рідному Рогатину, за що одержали подяку від міського голови Сергія Насалика...
Як відзначили переможців традиційного міського конкурсу на «Краще новорічне оформлення» -  у нашому матеріалі.

Детальніше