«Квітневі викрутаси» в Ніжині

Дата: 27.04.2016, перегляди: 354
«Квітневі викрутаси» в Ніжині

23 квітня 2-16 року в м.Ніжині відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва  «Квітневі викрутаси». 

 

Детальніше

Юні патріоти вчились марширувати, як герої

Наш край славиться своїм героїчним минулим і гордиться героями-сучасниками. Це довели сміливими вчинками наші предки. А сьогодні молоде покоління відновлює історичну пам’ять про тих,, хто поклав своє життя за Україну. 

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 20.04.2016, перегляди: 244
Припинення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії у мережі водопостачання по вулиці Шевченка, буде припинено водопостачання вулиць: Шевченка, Ю.Рогатинця, Телевяка,   з  14:30 до 15:30 год , 20.04. 2016 року.

Детальніше

Хай Паска Вам вдасться !

Дата: 18.04.2016, перегляди: 472
Хай Паска Вам вдасться !

 Ще триває Великий піст, що обмежує нас у задоволеннях, а тривожні події в країні не дають оселитися спокою у душах. Але щотижня стає довший день і весняне сонце спонукає нас до дій.

    Тому громадською радою при міській раді м. Рогатина, проведено незабутню зустріч з відомими авторками популярних книжок : «Обряди і страви Святого вечора», «Великодній кошик», «Наливки», «Медове печиво» та інші. Ольгою Вербенець і Вірою Манько.

 

Детальніше

Як Рогатин готується до Великодніх свят?

Вже не один день люди захоплено спостерігають, як Рогатин одягає святкові оздоби. Робота у центрі міста буквально закипіла під руками комунальників.

А що вже зроблено і чого ще чекати рогатинцям, дізнавалась “Рогатка-ТБ”:

Детальніше

Турбота лікує тягар років і недуг

Дата: 18.04.2016, перегляди: 254
Турбота лікує тягар років і недуг

Чи готуємось ми до старості?

До того, що одного ранку з недовірою поглянемо у дзеркало? Що ноги перестануть слухатись? Що у домі буде цілковита тиша, яку порушуватиме тільки наше дихання?…

Напевно, жодна людина, яка опинилась у цій ситуації, не могла подумати, що все складеться саме так. Ми завжди у русі, власних клопотах, хвилюваннях, аж раптом – не просто спокій, а нестерпна самотність.

 

Детальніше

Мить творчості” як енергія життя Романа Ясінського

Запросити глядача на «кухню» художника не кожен наважиться. Картини, які роками мало хто бачив, по-новому відкрили наше бачення неповторної краси опільської землі, адже 12 квітня у виставковій залі музею Миколи Угрина-Безгрішного розпочала роботу унікальна виставка художника Романа Ясінського «Мить творчості».

 

Детальніше

Волейболісти Рогатинської ЗОШ№ 2 зайняли І місце у районних змаганнях серед шкіл

14 квітня у приміщенні спортзалу Рогатинської ЗОШ №2 відбулись змагання з волейболу серед шкіл району (юнаки), у яких взяли участь 7 команд, а саме: Рогатинська ЗОШ№ 2, Букачівська, Жовчівська, Долинянська, Верхньолипицька, Конюшківська, Васючинська загальноосвітні школи.

 

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 14.04.2016, перегляди: 297
Припинення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії у мережі водопостачання по вулиці Д.Галицького 6Б, буде припинено водопостачання вулиць: Д.Галицького, Завода, Липова, Галицька   з  11:30 до 12:30 год  14.04. 2016 року.

Детальніше

У центрі Рогатина відбулась масова спортивно-оздоровча акція (ФОТО, ВІДЕО)

Традиційний всеукраїнський спортивний захід «Руханка» вже другий рік поспіль об’єднує молодь Рогатинщини на площі Роксолани, де відбувається масова зарядка. Її організував сектор молоді та спорту райдержадміністрації з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

Детальніше

Дружину воїна з Рогатина відзначили медаллю за вірність та відданість (ВІДЕО)

Кожна добра звістка з буремного фронту, наче ковток свіжого повітря, який додає нам енергії і віри. Нещодавно вона завітала у Рогатин  ще й з подарунками для дружини воїна-захисника України В’ячеслава Жовніра – Ольги. Військове командування відзначило її зворушливою нагородою. Більше про це у сюжеті “Рогатки-ТБ”:

Детальніше

ФК «Рогатин» переможно стартував у чемпіонаті області (ВІДЕО)

Те, що минулої неділі у Рогатині було свято, міг зрозуміти кожен, хто мав нагоду проходити повз міський стадіон. Величезна колона припаркованих автівок і бурхливі вигуки вболівальників засвідчили: місто Роксолани повернулось у великий футбол!

Детальніше

В ОБ'ЄКТИВІ: ЗМИЛИ БРУД РУКАВАМИ...ЩОПРАВДА, ПОЖЕЖНИМИ

Чули коли-небудь вислів: "Місто прибралось, наче великодня писанка"?..  На щось схоже перевтілюється й наш рідний Рогатин, готуючись до   великого християнського свята. Вже не один день жителі міста  та району  спостерігають, як  фасади невеликих магазинчиків  вздовж вулиці  Галицької потрохи знімають старий  грим обдертої штукатурки і омолоджують свої обличчя новими палітрами фарб.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 06.04.2016, перегляди: 307
Припинення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії у мережі водопостачання по вулиці Галущинського 20, 06.04. 2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Шевченка, Ю.Рогатинця, Телевяка, Галущинського   з  10:00 до 12:00год. 

Детальніше

ІГОР НАСАЛИК: «Адмінреформа на Рогатинщині може відбутись тільки в рамках одного району”

Минулого тижня народний депутат України Ігор Насалик провів прийом громадян у Рогатинському районі. Опісля він зустрівся із журналістами краю, аби поспілкуватись на актуальні та проблемні теми сьогодення.

Детальніше

Відкрито голосування у конкурсі “Вулицями Рогатина”

Після тривалої підготовки і відеозйомок учасники конкурсу від “Рогатки-ТБ” представляють Вашій увазі свої презентації вулиць нашого міста. Вони дуже старались, тож з нетерпінням чекають Ваших відгуків.

Яка з них, на Вашу думку, є найкращою? Проголосуйте на каналі “Рогатки-ТБ” у ютубі, поставивши лайк під відео.

Голосування триватиме до 23:00 11 квітня 2016 року.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 05.04.2016, перегляди: 380
Припинення водопостачання

   У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії у мережі водопостачання  по вулиці Липова, буде припинено водопостачання вулиць: Липова, Завода,  Драгоманова, Б.Хмельницького, Надрічна,  Кудрика   з  09:30 до 15:30год, 05.04. 2016 року.

Детальніше

Міські Спортивні ігри

Дата: 04.04.2016, перегляди: 377
Міські Спортивні ігри

27.03.2016 року відбувся другий вид змагань в залік міських Спортивних ігор серед колективів підприємств, організацій, установ, комерційних структур, об’єднань м. Рогатина з шахів в приміщенні Рогатинської ДЮСШ ОР.

Детальніше

Повідомлення про відключення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії у мережі водопостачання по вулиці Д.Галицького 6Б, буде припинено водопостачання вулиць: Д.Галицького,Завода, Липова, Галицька   з  11:30 до 12:30год          04.04. 2016 року.

Детальніше