Постійна комісія з питань гуманітарної сфери, соціального захисту населення та молодіжної політики під час свого засідання розглянула пропозиції міського голови  щодо розширення  Програми соціального захисту важкохворих та  дітей-інвалідів  на 2015 рік та включення  в неї усіх важкохворих.

Було розглянуто основні напрямки культурно-туристичного розвитку Рогатина, утримання історичних будівель та інше,  заслухано  пропозиції Олега Бойкевича та Тетяни Петрів.  На засідання було  обговорено  та погоджено  урочисті  дійства, які пройдуть у часі  Новорічно-Різдвяних свят в місті Рогатині. Також  заслухали  керівників   народного аматорського хорового колективу «Сурма» Євгена Падучака та  духового оркестру Нестора Кінаша.

Детальніше

Міський голова зустрівся з сільськими головами

За  ініціативи сільських голів  в приміщенні виконавчого апарату міської ради  відбулось засідання Асоціації сільських рад Рогатинського району. Представники територіальних громад  разом з міським головою Сергієм Насаликом обговорили  найактуальніші питання децентралізації, її законодавчого забезпечення, проблеми  та шляхи  вирішення  спільних екологічних та  інших проблем місцевого самоврядування базового рівня.

Детальніше

Команда нашого міста «Роксолана» успішно показала себе і посіла ІІ місце.  В результаті після ІІ турів Клубного чемпіонату України вона займає 4 місце.

Наступний тур відбудеться у січні в м.Херсон.

 

Джерело: Рогатка  [Електронний ресурс] – Режим доступу:http://rogatka.if.ua/zhinocha-komanda-roksolana-u-klubnomu-chempionati-ukrajiny-z-nastilnoho-tenisu-zajmaje-ii-mistse/

Детальніше

Нова влада почала роботу в Рогатині

Дата: 19.11.2015, перегляди: 637
Нова влада почала роботу в Рогатині

Новий міський голова Рогатина склав присягу, а депутати міської ради сьомого скликання отримали депутатські посвідчення. Відбувалася церемонія зміни влади у місті на першій сесії міської ради сьомого скликання, на якій також призначили заступника, секретаря та створили відповідні комісії і робочі групи.

Детальніше

До Рогатинської міської ради увійшло вісім партій

За результатами виборів до Рогатинської міської ради увійшло 8 партій. Найбільшу кількість голосів отримали БПП “Солідарність”, Українська партія і ВО “Батьківщина”. Вони проводять у мерію по 4 депутати.

По три народних обранці мають “Громадянська позиція”, “Воля”, “УКРОП” та Народний Рух України, повідомляє ”Рогатка”.
ВО “Свобода” завершує список, проводячи у міськраду два представники.
Перелік депутатів відображений на інфографіці.

Детальніше

На Рогатинщині ремонт у церкві може донищити кількасотрічний старовинний іконостас

Іконостас з церкви Вознесіння Господнього в селі Чесники Рогатинського району терміново потребує фахової реставрації. Цей іконостас був виготовлений приблизно у XVII-XVIII столітті і сьогодні є напівзруйнованим.

Детальніше