Рогатинська СДЮСШОР зайняла І місце серед кращих спортивних шкіл області

8 лютого 2017 року в приміщенні обласної філармонії управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації провело урочисту церемонію нагородження кращих СДЮСШОР, ДЮСШ, федерацій з олімпійських видів спорту, районів і міст за підсумками 2016 року.

Детальніше

Військовослужбовці Національної гвардії зустрілись із молоддю Рогатинщини

Є зустрічі, які перетворюють звичайний день у спогад, що багато років надихатиме бути достойним країни, за котру  боролись її кращі сини. Такі мотиваційні бесіди із молоддю району нещодавно провели ветерани АТО, військовослужбовці бригади швидкого реагування Національної гвардії Віктор Репінський і Сергій Семенченко, котрі прибули у Рогатин із міста Гостомель Київської області.

Детальніше

Калуський театр з успіхом презентував рогатинцям виставу про молодого Франка

У житті є миті, коли яскраві декорації та різнобарвні світла софітів відходять на задній план, а ти відкриваєш всю повноту і первозданність внутрішньої краси, бо дивишся не зором, а душею. У цей час на авансцені палають блиском очі акторів, крізь століття чутно голоси їхніх героїв і кожної хвилини дія чи слово залишають відлуння у серці. Щасливу збірку таких хвилин минулої неділі рогатинцям подарував Калуський муніципальний народний театр «Легенда», який презентував у нашому місті виставу «Терен на шляху», присвячену 160-й річниці від дня народження Івана Франка.

Детальніше

Рогатин співпрацюватиме із польським містом Радлін

Рогатин – місто з душею, культурою та розумом. А віднедавна – і з надійними іноземними партнерами, оскільки минулого тижня у наш край завітала делегація польського міста Радлін. Гості не лише розповідали про устрій на своїй батьківщині, але й обговорили можливість співпраці у галузях культури, освіти та молодіжної політики.

Детальніше

Для кого медикаменти в рогатинській лікарні безкоштовні

Про те, як працює формула «підвищення соціальних стандартів» не на розтиражованих передвиборчих агітках, розрахованих на довірливий електорат, а на ділі, уже вкотре можна переконатися в Рогатині. Цього тижня, з першого лютого, як і декларувала міська рада, у нашому місті стартувала програма безкоштовного медикаментозного забезпечення всіх жителів міста в умовах стаціонарного лікування центральної районної лікарні.

Детальніше

Оголошення

Дата: 31.01.2017, перегляди: 323
Оголошення

Шановні опільчани,

керівники органів місцевого самоврядування,

                     закладів освіти, культури,

      представники громадських організацій.

Здавна територія, на якій ми проживаємо, славилась людьми, котрі докладали максимум  зусиль, щоб наша Батьківщина процвітала та гідно відстоювала свою історичну самобутність.

   Рогатинщина – центр Опільського етнографічного регіону України і сьогодні саме ми, нащадки славних предків, повинні популяризувати нашу минувшину та продемонструвати українцям і світу багатогранну культуру та історію краю.

Детальніше

Рогатинські соловейки – вихованці дитячої школи мистецтв ім. Бориса Кудрика

2016 рік, що минув, не в одній категорії творчості і таланту став знаменним для Рогатинщини. Особливими досягненнями радіють вихованці ДШМ ім. Бориса Кудрика під керівництвом викладача вокалу Надії Скиданович. Діти щоразу вражають наш край незабутніми виступами та перемогами на обласних і всеукраїнських фестивалях.

Детальніше

Рогатинський РВК інформує

Дата: 26.01.2017, перегляди: 242
Рогатинський РВК інформує

Рогатинський районний військовий комісаріат проводить відбір громадян на військову службу за контрактом у військові частини Збройних Сил України віком від 18 до 60 років.

Детальніше

Феєрія опільського Різдва: на Рогатинщині відбувся традиційний фестиваль Розколяди

Кожен рік українців розпочинається з особливого свята – народження Спасителя світу. Він нагадує нам про безмежну Господню любов і об’єднує сім’ї у святвечірній молитві. Як-тільки над столом розправляє «крила» урочиста скатертина,  дорослі і дітки спішать у домівку, щоб згуртуватись у дивовижному різдвяному торжестві. Уся родина старається зібратись разом, й хоч іноді близьких людей розділяють сотні кілометрів, дух, який випромінює запалена свіча, єднає серця крізь будь-які кордони…

Детальніше

Футбольні підсумки року

Дата: 24.01.2017, перегляди: 580
Футбольні підсумки року

Що таке футбольні «пристрасті», сповна відчули рогатинці. Впродовж року ми раділи поверненню міської команди у стрій, вболівали за наших футболістів, переживали їхні невдачі та вірили у перемоги. А яким 2016-й запам’ятався для них? Що залишалось поза полем і кадром? З якими мріями розгортають сторінку 2017-го року? Про це – словами самих членів футбольного клубу «Рогатин».

Детальніше

Змінено ставки адміністративного збору за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме м

Змінено ставки адміністративного збору за проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

    Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 06.12.2016 № 1774-VIII внесено зміни до статті 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень". Так, слова "мінімальна заробітна плата" в усіх відмінках і числах замінено словами "прожитковий мінімум для працездатних осіб".

Детальніше

Оголошення

Дата: 19.01.2017, перегляди: 371
Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні мешканці міста Рогатина!

         Повідомляємо, що 21 лютого    2017 року  будуть проведені громадські слухання. 

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 13.01.2017, перегляди: 359
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із проведенням ремонтних робіт по вулиці Коцюбинського у м. Рогатині 13.01.2017 року буде припинено водопостачання площі Роксолани та вулиць Коцюбинського і Роксолани з 09:30 до 11:30.

Детальніше

Рогатинський РВК інформує

Дата: 11.01.2017, перегляди: 378
Рогатинський РВК інформує

В січні - квітні 2017 року заплановано проведення навчальних зборів з військовослужбовцями- резервістами втому числі і з Рогатинського району.

Резервісти під час проходження навчань отримають можливість зустрітися зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові навички, практично виконати стрільби з бойової зброї, стрибки з парашуту тощо.

Детальніше

Альбом із згадкою дитинства у подарунок

Рогатинські сім’ї  активно готувалися до Різва, очікуючи чогось незабутнього. І навіть гадки не мали, що кілька таких моментів у переддень Свят-вечора подарує їм міська рада, організувавши зліт талановитої молоді. У залі ШЕВУ навіть довелося поставити додаткові стільці, адже сюди навідалось сотні юних краян та їхніх рідних, щоб взяти участь у церемонії  вручення ...

Детальніше