Для дозвілля наймолодшим школярам

Дата: 03.11.2016, перегляди: 525
Для дозвілля наймолодшим школярам

2 листопада секретар міської ради Галина Богун від імені міського голови Сергія Насалика вручила наймолодшим учням Рогатинської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 подарунки: дитячі настільні ігри, пазли, конструктори, ілюстровані книжки, казки.

Детальніше

Повідомлення

Дата: 02.11.2016, перегляди: 326
Повідомлення

В під'їзді будинку №13 по вулиці Чорновола починаючи з 1 листопада 2016 року будуть проводитися ремонтні роботи.

Детальніше

«Знали, що зближається день Свободи»: історія Листопадового Чину на Рогатинщині

Перший листопад 1918 – не просто чергова дата в календарі українця. Це день, який сміливо можна віднести в один ряд з Днем Незалежності та Днем соборності, як доленосний для того, що зараз ми називаємо Україною. Саме цього дня відбулась подія, яка сколихнула увесь галицький край та понесла далеко за його межі вістку про те, що вперше з часу упадку Галицько-Волинського князівства над Львовом та Галичиною замайорів синьо-жовтий прапор. Ім’я цій події – Листопадовий Зрив!

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 01.11.2016, перегляди: 192
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із проведенням ремонтних робіт у Рогатинській школі-інтернат по пл. Роксолани  у м. Рогатині 01.11.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Коцюбинського, Грушевського та площі Роксолани з 11:00 до 12:00.

Детальніше

КАТЕРИНА ВАЛЕВСЬКА:«Коли об’єднаються люди-ліхтарики, то у світі засяє сонце правди»

Сьогодні він звично проходив центральною площею  і враз «кольнуло» біля серця, так само, як тоді, на передовій, коли побачив прапор рідного міста, підписаний земляками. Сьогодні знамено нагадало про справжніх друзів, котрих забрала ця цинічна війна. Кримезний чоловік став на коліно перед тим самим стягом, а з очей ринули сльози…

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.10.2016, перегляди: 206
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із ліквідацією прориву по вул. Шеремети в м. Рогатині 26.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Шеремети до з 16:00 26.10.2016 року до 14:00 27.10.2016 року.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.10.2016, перегляди: 258
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із ліквідацією прориву по вул. Шевченка у м. Рогатині 26.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Шевченка, Рогатинця та Телев’яка з 14:00 до 17:00.

Детальніше

ГІМНАЗІЙНА РОДИНА ВІДСВЯТКУВАЛА ЮВІЛЕЙ АЛЬМА-МАТЕР

Усе наше життя зіткане із кольорових клаптиків спогадів, які закутують серце у теплий плед щастя. Вони ніжно лоскочуть нас перед сном, невимушено викликають усмішку посеред вулиці, привітно зігрівають дощового осіннього дня… А яка радість, коли  бодай маленька ниточка пам’яті виринає у реальному житті і веде душу світами твоїх улюблених днів!

Детальніше

У Рогатині відбулась конференція франкознавців

З любов’ю та шаною усе прогресивне людство вимовляє ім’я Івана Яковича Франка. Його не випадково називають Каменярем, адже сміливо вдарив по скелі заборон, соціальної несправедливості і принижень, яка скувала український народ. При цьому кожній свідомій душі наголошував: «Нам пора для України жить». Саме під таким гаслом 18 жовтня у Рогатині відбулась ІV Регіональна конференція «Рогатинська земля: історія та сучасність».

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 24.10.2016, перегляди: 347
Припинення водопостачання

Повідомлення

   У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Шеремети, 24.10.2016 року, буде припинено водопостачання вулиці Шеремети з  11:00 до 15:00год.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 20.10.2016, перегляди: 189
Припинення водопостачання

    У зв’язку із проведенням робіт по ліквідації аварії у мережі водопостачання на перехресті вулиць Шеремети-Поповича, 20.10.2016 року, буде припинено водопостачання вулиць: Шеремети, Поповича, Левицького  з  10:00 до 15:00 год.         

Детальніше

Рогатинський РВК

Дата: 19.10.2016, перегляди: 920
Рогатинський РВК

Рогатинський районний військовий комісаріат пропонує роботу – військову службу за контрактом у військових частинах Зброяних Сил України Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської областей громадянам віком від 18 до 60 років.

Детальніше

З 15 років у лавах ОУН. 90-літній ветеран Григорій Яцків розповів про боротьбу довжиною в життя

Дивовижно, скільки згорених мрій та сумних урожаїв скорботи здатне перенести поле людської душі, і при тому дарувати навколо стиглі зерна надії, золотисті барви любові та сонячну усмішку. Таких людей, загартованих болем й водночас безмежним добром до світу, сьогодні вкрай мало, але одна зустріч із ними здатна обійняти серце вірою у майбутнє та Божий промисел.

Детальніше

Свято патріотизму і мужності. Відбулись районні урочистості на честь героїв

Сьогодні вшановуємо тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігав та оберігає наше сьогодення і щасливе майбутнє Батьківщини – захисників України. З цієї нагоди напередодні відбулись районні урочистості, які згуртували різні покоління патріотів – ветеранів УПА, воїнів бойових дій на Сході України, молодих свідомих учнів та студентів.

Детальніше

Вихованці ШЕВУ привітали учасників АТО з Днем захисника України

14 жовтня Україна відзначає особливо. Ми святкуємо День Святої Покрови,  День  УПА, День козацтва та  День захисника України. З нагоди цього знаменного дня в приміщенні районної школи естетичного виховання учасники вокального та театрального гуртків підготували для воїнів АТО патріотичні номери.

Детальніше

Союзянки району відсвяткували 25-річчя організації

Згадайте, який прекрасний український віночок! У ньому переплітаються найчарівніші рослини: і спілі колоски пшениці,  і скромні ромашки, і привабливі сині пелюстки волошок… Разом вони поєднуються у дивовижну гармонію, що втілює безліч барв краси нашої держави. Ось таким щедрим та усіма улюбленим віночком є районна організація «Союзу українок», яка нещодавно відзначила 25-річний ювілей своєї натхненної роботи на ниві незалежної Батьківщини.

Детальніше

СТАРЕ МІСТО: ПРО ЩО РОЗПОВІДАЮТЬ ЗНАХІДКИ ПІД ШТУКАТУРКОЮ

Відновлюючи одну із пам’яток архітектури місцевого значення Рогатина, із західної та південної сторін будинку майстри  випадково натрапили на неочікувані  знахідки – два старі  написи латиницею. Зроблені вони були тоді хорошою фарбою, тож навіть часу не вдалося повністю стерти їхніх слідів із споруди. І  впродовж багатьох років ховались під шаром вапна  та штукатурки, чекаючи, коли хтось з рогатинців таки відшукає їх і пригадає рогатинцям історію добре відомої  будівлі.

Детальніше

На хвилі літературної філософії: рогатинці поспілкувались із письменником Мирославом Дочинцем

Зустріч з письменником, видавцем та журналістом Мирославом Дочинцем  дощового осіннього дня зігріла серця рогатинців, які завітали у центральну районну бібліотеку.

Детальніше

Вихованки дитячої школи мистецтв вкотре засяяли на пісенному фестивалі

При народженні Господь дарує усім діткам якийсь талант. Хтось із часом його забуває, а хтось на повну реалізовує, стараючись віддячити Богові за кожну мить життя. Новий крок вперед вимагає зусиль та праці, однак він вартий того, бо, мабуть, в цей час Хтось на небі усміхається, і посилає дитині ще більше щастя.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 04.10.2016, перегляди: 259
Припинення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Рогатинця,  04.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Святомиколаївська, Шевченка, Ю.Рогатинця, Телевяка, Зелена, Панькевича з 10:00 до 13:00год.

Детальніше