Команда Рогатинської СДЮСШОР зайняла І місце в Клубному Чемпіонаті України з тенісу настільного!

З 03 по 05 травня 2019 р.  у с. Мармузовичі Львівської області (в приміщенні Академії В.Дідуха) відбувся  IV тур клубного чемпіонату України регіональної ліги Західного регіону з тенісу настільного  сезону 2018-2019 рр. 

Детальніше

Оголошення

Дата: 02.05.2019, перегляди: 76
Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

 

Шановні мешканці міста Рогатина!

 

        Повідомляємо, що 29 травня  2019 року буде проведено громадські слухання.

Детальніше

Незабутий Єрусалим

Дата: 01.05.2019, перегляди: 59
Незабутий Єрусалим

Місто потрохи готувалося до Великодня: біліли рівні рядочки дерев та пахло свіжопофарбованими парканами. Саме тоді з краєзнавцем Михайлом Воробцем ми підіймалися на найвищу гірку міста, щоб розповісти вам історію, яка доволі тісно переплітається з очікуваним святом. Адже, блукаючи між доглянутими будинками вул. С.Бандери, ми розшукували місцину, котру рогатинці досі називають «Єрусалимом».

Детальніше

Поради мешканцям Прикарпаття, якщо вони пошкодили або розбили товар в магазині

Щодо прав споживачів. Поради мешканцям Прикарпаття, якщо вони пошкодили або розбили товар в магазині.

 

Покупець не зобов’язаний платити за пошкоджений у магазині товар,- роз’яснює начальник головного територіального управління юстиції Микола Станіщук.

«Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобов’язують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, я хочу зазначити, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину»,  – зазначає посадовець.

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: порушення та відповідальність під час виборів!

 

Доброго дня!  Я – житель міста Миколаєва і, як кожен українець, 31 березня обирав президента. Перебуваючи у кабінці для голосування, помітив як поруч зі мною, у сусідній кабінці, спрацьовує фотоспалах. Я знав, що заповнений виборчий бюлетень не можна фотографувати,  тому  одразу звернувся до спостерігачів та повідомив про цей факт. Розкажіть, будь ласка, які ще є види правопорушень і як правильно реагувати на них свідомим громадянам. Дякую!

Микола Гнатюк

Детальніше

Рогатинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби інформує

Рогатинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:

19 квітня 2019 року о 11-00 год. управління прав  захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведе семінар-навчання методично-розяснювального характеру на тему «Організація роботи ринків (торгових місць). Права споживачів при купівлі товарів на ринках».

Детальніше

Міжнародний турнір з тенісу настільного «Кубок Карпат»

З 11 по 12 квітня 2019 р. в м. Івано-Франківськ проходив Міжнародний турнір з тенісу настільного «Кубок Карпат». Участь в якому приймали понад 300 учасників з різних областей України та спортсмени з Білорусі, Ізраїлю і Молдови.    

Детальніше

Про проведення громадських слухань

Дата: 12.04.2019, перегляди: 100
Про проведення громадських слухань

14 травня 2019 року о 14.30 годині у приміщенні Рогатинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбудуться громадські слухання . На розгляд  громадських слухань  винесено питання:

  1. Про присвоєння Рогатинському ліцею №2 імені братів Рогатинців.

Детальніше

Магія фарб на склі

Дата: 12.04.2019, перегляди: 69
Магія фарб на склі

Не так давно жителі нашого міста мали нагоду переглянути виставку унікальних картин на склі «Янголи», автором якої є відома львівська художниця Наталія Курій-Максимів. А днями п. Наталія знову завітала у виставкову залу комунального музею. Щоправда, цього разу замість нових робіт львів’янка продемонструвала рогатинцям дещо інше - своє виняткове вміння творити диво на склі. Кілька днів поспіль в історико-краєзнавчому музеї «Опілля» проходив цікавий майстер-клас, де повчитися цікавому мистецтву юні і дорослі краян змогли під орудою художниці.

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Як змінити місце голосування під час повторного голосування? Що робити, якщо пропущені строки? Які документи потрібні для зміни місця голосування? Відповіді на ці питання Ви можете дізнатися в черговій консультації Міністра юстиції Павла Петренка!

 

Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання. Перед цим я зверталась до уповноваженого органу, через який мене додали до списку виборців на тій дільниці, на якій я хотіла проголосувати. Маю питання, чи потрібноще раз перевіряти себе у списках під час другого голосування на виборах? Дякую за відповідь.

Анастасія Подорожня

 

Детальніше

Всеукраїнські змагання з кульової стрільби

Всеукраїнські змагання з кульової стрільби присвячені пам’яті залужених тренерів України С. М. Леськіва та І. М. Даниляка в м.Рогатині. Участь приймали команди з м. Рогатин, Кропивницького, Львова, Вінниці та Івано-Франківська.

 

Детальніше

Управління будинком. Що необхідно знати жителям багатоповерхівок?

Першого травня у повному обсязі набуде чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги», який експерти називають ключовим у реформуванні галузі. Він передбачає нову класифікацію житлових та комунальних послуг, регулює відносини, що виникають у процесі їх надання і споживання та низку інших змін. Зокрема, відповідно до нового закону комунальні підприємства міста не надаватимуть мешканцям послуги в тому варіанті, як було раніше, а тільки зможуть виконувати функції компанії-управителя, і це при умові, що переможуть у конкурсі. Крім того, стосунку до утримання будинками не матиме й міська влада, адже тарифи на компослуги визначатимуть за договірним принципом або підсумками конкурсу. Тож, фактично відтепер мешканці багатоповерхівок отримають більше повноважень і відповідальності. А в травні їм доведеться зробити один із найрішучіших кроків щодо спільного майна - визначитися з формою правління у своєму будинку. Тобто створити ОСББ або обрати управителя – управляючу компанію, з якими співпрацюватимуть на договірних умовах.
Про нововведення та «свіжі» умови обслуговування - у нашому лонгріді.

Детальніше