Рогатинський дуб

Дата: 19.06.2018, перегляди: 99
Рогатинський дуб

У нашому місті на вул. Галицькій, поруч із будівлею РАЦС (колишній будинок адвоката Гольдшляга), біля фігури Божої Матері росте величний дуб, посаджений в день скасування панщини на західноукраїнських землях (так звана "Весна народів") 15 травня 1848 року. Тепер йому 170 років. Дерево пережило дві світові війни, його не зламали ні вітри історії, ні буревії. І сьогодні своєю розкішною кроною воно дарує людям літню прохолоду.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 13.06.2018, перегляди: 40
Припинення водопостачання

         У зв’язку із проведенням   ремонтних робіт по заміні  гідранту вул. Стуса  у  м. Рогатині, 13.06.2018 року буде призупинено водопостачання  вулиць: Стуса, С.Банденри  з 10.00 до 16:00 год.

 

Водопостачання буде відновлено відразу ж після завершення робіт.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Детальніше

Кульова стрільба

Дата: 11.06.2018, перегляди: 80
Кульова стрільба

Команда Івано-Франківської області, представлена Рогатинцями, здобула високі нагороди на Чемпіонаті України

Детальніше

Зміни до програм та міського бюджету

Дата: 04.06.2018, перегляди: 74
Зміни до програм  та міського бюджету

Тридцять друга сесія міської ради, що відбулася 24 травня, внесла зміни до низки цільових програм, що стосуються життє­діяльності Рогатина. Так, у Прог­рамі розвитку та фінансової підтримки житлово-комунального господарства м.Рога­тина на 2018 р. збільшено на 300 тис. грн. обсяг призначень КП "Благоустрій-Р" на предмети, матеріали, обладнання та інвентар, що зу­мовлено, передусім, гострою необхідністю в заміні електроламп вуличного освітлення та іншими завданнями щодо благоустрою міста.

Детальніше

"Берегиня" - для дружин учасників АТО

Дата: 04.06.2018, перегляди: 99
"Берегиня" - для дружин учасників АТО

Нещодавно в Рогатинській міській раді відбулася неординарна зустріч. Міський голова Сергій Насалик мав розмову з дружинами учасників антитеростичної операції на Сході. Посил дружньої зустрічі за горнятком кави - влада готова підставити плече підтримки дружинам захисників Вітчизни, адже, як сказав чільник міста, 30 % бюджету Рогатина мають саме соціальне спрямування.

Детальніше

Рогатинська СДЮСШОР  переможець в обласному рейтингу  за 2017 рік

Рогатинська СДЮСШОР  переможець в обласному рейтингу  за 2017 рік та огляді-конкурсі на кращий стан  фізичного виховання серед дитячо-юнацьких спортивних шкі Івано-Франківської області

 

Детальніше

Консультування міністра юстиції України Павла Петренка

Доброго дня, хочу задати питання Міністру юстиції Павлу Петренку. Скажіть будь ласка, зараз багато говорять, що закони, якими захищають дітей, зроблять так, що за будь-які борги будуть арештовувати рахунки. Я приватна особа-підприємець, в мене є невеликий спірний борг за комуналку. Зараз ми з ним розбираємося. Чи можуть мені за нього арештувати рахунки і зупинити весь бізнес?

В’ячеслав Кирдей

Детальніше

Національна поліція України інформує

Дата: 24.05.2018, перегляди: 92
Національна поліція України інформує

У четвер, 24.05.2018 з 10 одини в приміщенні приймальні громадян Рогатинського відділення поліції Тисменецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківської області відбудеться особистий виїздний прийом громадян. Прийом проводитиме начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Шкутов Віктор Володимирович. Прийом громадян проводиться за попереднім записом за адресою: м. Рогатин, вул. Галицька, 45. Телефон для довідок (03435) 21533. 

Детальніше