Вони подарували місту затишне Різдво

Дата: 11.02.2020, перегляди: 302
Вони подарували місту затишне Різдво

Кожен із них прагнув надати привабливості своїм оселям та організаціям у часі Різдва. А вдалося зробити дещо більше – подарувати атмосферу затишного свята  рідному Рогатину, за що одержали подяку від міського голови Сергія Насалика...
Як відзначили переможців традиційного міського конкурсу на «Краще новорічне оформлення» -  у нашому матеріалі.

Детальніше

Кульова стрільба

Дата: 10.02.2020, перегляди: 261
Кульова стрільба

Команда Івано-Франківської області, представлена вихованцями Рогатинської СДЮСШОР, успішно виступила  на відкритому командному чемпіонаті України з пневматичної зброї.

Детальніше

Створити молодіжний простір

Дата: 07.02.2020, перегляди: 163
Створити молодіжний простір

Місто, яке прислухається до молоді, надихається її ідеями, щоб рухатися "в ногу з часом" і технологічним прогресом… Це не мрія майбутнього, а мета, яку поступово намагається досягнути Рогатин у сфері молодіжної політики, впроваджуючи низку міських програм, спрямованих на розвиток юного покоління. Адже головна ідея реалізованих міськрадою проєктів - створити у нашому місті молодіжний простір, де б рогатинцям було комфортно зростати, самостверджуватися, розвиватися та реалізувати себе як особистість.

Детальніше

ДСНС повідомляє

Дата: 05.02.2020, перегляди: 119
ДСНС повідомляє

Внаслідок переміщення активного циклону з центром над Європою очікується ускладнення погодних умов: 05 лютого сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, хуртовини, посилення вітру 15-20 м/с.

Вночі 05 лютого приріст снігового покриву 10 - 20 см, в горах 35 - 40 см, снігові замети.

Зниження температури повітря 06-07 лютого вночі по області 5-10 оС морозу у високогір'ї 10-15 оС морозу, вдень 0-5 оС морозу.

Очікувані погодні умови спричинять до порушення і припинення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, ускладнять роботу підприємств економіки та комунального господарства (другий рівень небезпечності - помаранчевий)

Детальніше

Як зробити роботу ради прозорішою

Дата: 30.01.2020, перегляди: 158
Як зробити роботу ради прозорішою

Це питання стало ключовим під час роботи профільної секції секретарів місцевих рад, що відбулося сьогодні, 30 січня,  з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України. Головною темою заходу, власне, стали організація роботи секретарів місцевих рад щодо забезпечення прозорості прийняття рішень  й електронне врядування.

Детальніше

Офіційне працевлаштування найманих осіб  повинно стати беззаперечним обов’язком кожного роботодавця

Юрій Якимишин: Офіційне працевлаштування найманих осіб  повинно стати беззаперечним обов’язком кожного роботодавця

 

До 1 лютого п.р. фахівцями Головного управління ДПС в Івано-Франківській області спільно з представниками Управління Держпраці та Управління Пенсійного фонду проводитиметься  роз'яснювальна кампанія серед суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, щодо недопущення роботодавцями найманих осіб до роботи без оформлення трудових відносин. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Юрій Якимишин.

Детальніше

Бій, що народив нових українців

Дата: 29.01.2020, перегляди: 91
Бій, що народив нових українців
По-весняному сонячне 29 січня… Сьогодні воно дуже нагадує обличчя молоді. Безтурботної, життєрадісної, повної сили та енергії, щоб творити гідне майбутнє нової України. Хто міг подумати тоді,  1918-го, що саме такі обличчя стануть героями всього народу, героями для поколінь.
Історію про подвиг студентів під Крутами досі читаємо, як легенду, бо важко усвідомити як наївним, недосвідченим дітям вдалося змінили хід історії. Зробили неможливе - з мінімальним озброєнням на чотири доби зупинити більшовицьку армію, котра сунула на Київ. Саме вони дали шанс першій українській незалежній державі проіснувати довше, прикривши її грудьми.

Детальніше