Скляні ангелята «навідались» до Рогатина

Скло… На перший погляд воно здається крихким і холодним. Та у руках творчої людини навіть цей делікатний матеріал може набути особливих рис теплоти й душевності. А іноді - відкрити частинку рідної землі в унікальному, дещо сакральному світлі. Як, наприклад, виставка живопису на склі «Янголи» відомої львівської художниці Наталії Курій-Максимів, презентація робіт якої відбулася сьогодні в Рогатинському історико-краєзнавчому музеї «Опілля».

Детальніше

Переможців нагородять цього тижня

Дата: 22.01.2019, перегляди: 97
Переможців нагородять цього тижня

У ході першого у цьому році засідання виконкому, яке відбулося сьогодні, секретар міської ради Г.Богун оголосила підсумки конкурсу при підготовці до новорічно-різдвяних свят «Різдво наближається – душа зігрівається».

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Працівникам яким не виплатили частину коштів після звільнення, як діяти? І яку відповідальність несе роботодавець за невиплату! Консультує Міністр юстиції Павло Петренко.

Вітаю! Після звільнення з роботи мені не виплатили частину коштів, які я заробила. Як мені їх повернути і чи понесе колишній роботодавець за це відповідальність?

Іванна Рокитянська

Детальніше

Визначено найкреативніші новорічні оформлення

Як було зазначено, 10 та 13 січня спеціальна конкурсна комісія під орудою секретаря міськради Галини Богун відвідала вулиці  Рогатина, щоб оглянути його святкові декорації. А відтак – визначитися з іменами переможців щорічного конкурсу на "Краще новорічне оформлення"прибудинкових територій,  фасадів установ, організацій, вітрин крамниць, вікон та балконів багатоповерхівок, оголошеного наприкінці минулого року. І результат не забарився – сьогодні у ході чергового засідання конкурсної комісії  було обрано найцікавіші ідеї оздоблення.

Детальніше

Конкурси,що гріють душу

Дата: 10.01.2019, перегляди: 140
Конкурси,що гріють душу

10 січня конкурсна комісія під орудою секретаря міськради Галини Богун оглянули святкові декорації денного Рогатина, а у надвечір’я Старого Нового року, 13 січня, оцінюватиме оформлення будинків нашого міста новорічною ілюмінацію. І вже невдовзі стане відомо чия креативна ідея цьогоріч стане переможцем традиційного конкурсу на "Краще новорічне оформлення", оголошеного Рогатинською міською радою.

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: процедура реєстрації шлюбу!


Доброго дня! Ми з моєю коханою дівчиною хочемо одружитись якнайшвидше але проблема в тому, що ми проживаємо в різних містах. Скажіть, що нам робити, куди подати документи і чи обов’язково для цього чекати місяць?

Володимир Волков

Детальніше