Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Права вагітних та породіль у пологових будинках. КонсультуєМіністр юстиції Павло Петренко!

 

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від  Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї  буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла  б розуміти свої права.  Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

Олена Шульга

Детальніше

Третяк Назар призер міжнародного турніру з тенісу настільного!

З 22 по 26 травня 2019 р. у польському місті Владиславово проходив престижний молодіжний турнір «Premium - Polish Junior   Cadet Open -2019» з тенісу настільного серед кадетів. Участь в якому приймали найсильніші спортсмени із всього світу.

Детальніше

Юні Рогатинці призери міжнародного турніру з тенісу настільного

З 22 по 25 травня 2019 р. в м. Бельци (Республіка Молдова) проходила Міжнародна Східно-Європейська ліга з тенісу настільного серед юнаків та дівчат. Участь приймали понад 204 учасників з семи країн: України                              ( Рогатина, Львова, Чернівців, Києва, Одеси, Ізмаїла та Миколаєва),Молдови, Грузії, Азербайджану, Румунії, Білорусії та Росії.        

Детальніше

Деякі питання надання житлових субсидій

Методичні рекомендації

до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373

„Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату

житлово-комунальних послуг у грошовій формі”

 

Зміни до порядку надання субсидії

Стосовно призначення субсидії на наступний період у травні 2019 року

Детальніше

Рогатинські шахісти переможці шахового турніру «Надії  Прикарпаття»

12 травня   2019 року в м. Івано-Франківську  відбувся обласний  шаховий турнір «Надії Прикарпаття» серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші  в  якому взяли участь  48 учасників з них:  10  вихованці  Рогатинської  ДЮСШ  Івано-Франківської обласної ради .

Детальніше

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

Петро Василишин

Детальніше

«Донбас: переPROчитання образу»

Дата: 14.05.2019, перегляди: 61
«Донбас: переPROчитання образу»

Донбас... який він? Наскільки знаємо цей куточок рідної землі? На жаль, поверхнево.
Відвідавши відкриттяінформаційно-просвітницької виставки «Донбас: переPROчитання образу», яке відбулося 13 травня у нашому історико-краєзнавчому музеї "Опілля", десь переосмислили свої уявлення про цей регіон. Адже на двадцяти "полотнищах" з  цікавою інформацією, підготовленою Українським інститутом національної пам'яті спільно з Національним музеєм історії України, побачили його геть іншим, незнаним, проукраїнським... Донбасом, який довгий час був закритий для нас певними кліше і пропагандою.

 

Детальніше