Cприяння молодіжному житловому будівництву

З метою підвищення рівня забезпечення сімей учасників АТО житлом Держмолодьжитлом ініційовано внесення змін до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Детальніше

Рогатинці приймали пластунів області на військово-історичному вишколі

Далекого 1 листопада 1918 року за одну ніч українці блискуче перебрали владу у свої руки і на теренах Західної України постала Українська держава. Проте ворог одразу розпочав війну, аби не допустити того, щоб галичани панували на своїй землі. Львів звернувся до краю по допомогу. З більших та менших містечок попрямували стрільці до лав Рідного Війська, щоби оборонити княжу столицю….

Детальніше

Зустріч з вчителями

Дата: 07.11.2016, перегляди: 429
Зустріч з вчителями

Виконуючи доручення міського голови Сергія Насалика керівник КО «Рогатинська «Міська варта» Іван Селецький днями зустрівся з вчителями початкової ланки загальноосвітніх шкіл міста Рогатина.

Детальніше

РОГАТИНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ «ДОРОЖНЬОЇ ГРАМОТИ» РАЗОМ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ НАВЧАЛИ ЮІРІВЦІ

Правоохоронці нагадали учням Рогатинської СЗОШ№1 про правила безпечної поведінці на дорозі, а учасники шкільної команди юних інспекторів руху «Право» доповнили заняття цікавим  виступом.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 07.11.2016, перегляди: 214
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із проведенням ремонтних робіт по вул. Грушевського у м. Рогатині 07.11.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Грушевського з 10:00 до 12:00.

Детальніше

Учні школи-інтернату побували на батьківщині Івана Франка

Нагуєвичі – мальовниче галицьке село, яке, на перший погляд, схоже на інші. Але насправді воно має свою родзинку – серед цієї чарівної прикарпатської місцевості колись народився Іван Франко – український геній. І сьогодні в Нагуєвичах панує така творча атмосфера, як і за часів письменника. Село досі зберігає свою багату історію: в музеї, в стежці Каменяра, в устах селян. У цьому переконались учні Рогатинської спеціальної школи-інтернату, котрі нещодавно мандрували шляхами Івана Яковича.

Детальніше

Рогатинці вшанували річницю проголошення ЗУНР

Щороку 1 листопада ми повертаємось серцем у події далекого 1918-го, щоб вшанувати проголошення ЗУНР та віддати шану тим мужнім людям, завдяки невтомній боротьбі яких вона стала можливою. От і вчора рогатинці знову згуртувались під прапорами України, щоб відзначити вікопомну дату.

Детальніше

Для дозвілля наймолодшим школярам

Дата: 03.11.2016, перегляди: 483
Для дозвілля наймолодшим школярам

2 листопада секретар міської ради Галина Богун від імені міського голови Сергія Насалика вручила наймолодшим учням Рогатинської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 подарунки: дитячі настільні ігри, пазли, конструктори, ілюстровані книжки, казки.

Детальніше

Повідомлення

Дата: 02.11.2016, перегляди: 310
Повідомлення

В під'їзді будинку №13 по вулиці Чорновола починаючи з 1 листопада 2016 року будуть проводитися ремонтні роботи.

Детальніше

«Знали, що зближається день Свободи»: історія Листопадового Чину на Рогатинщині

Перший листопад 1918 – не просто чергова дата в календарі українця. Це день, який сміливо можна віднести в один ряд з Днем Незалежності та Днем соборності, як доленосний для того, що зараз ми називаємо Україною. Саме цього дня відбулась подія, яка сколихнула увесь галицький край та понесла далеко за його межі вістку про те, що вперше з часу упадку Галицько-Волинського князівства над Львовом та Галичиною замайорів синьо-жовтий прапор. Ім’я цій події – Листопадовий Зрив!

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 01.11.2016, перегляди: 173
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із проведенням ремонтних робіт у Рогатинській школі-інтернат по пл. Роксолани  у м. Рогатині 01.11.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Коцюбинського, Грушевського та площі Роксолани з 11:00 до 12:00.

Детальніше

КАТЕРИНА ВАЛЕВСЬКА:«Коли об’єднаються люди-ліхтарики, то у світі засяє сонце правди»

Сьогодні він звично проходив центральною площею  і враз «кольнуло» біля серця, так само, як тоді, на передовій, коли побачив прапор рідного міста, підписаний земляками. Сьогодні знамено нагадало про справжніх друзів, котрих забрала ця цинічна війна. Кримезний чоловік став на коліно перед тим самим стягом, а з очей ринули сльози…

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.10.2016, перегляди: 188
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із ліквідацією прориву по вул. Шеремети в м. Рогатині 26.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Шеремети до з 16:00 26.10.2016 року до 14:00 27.10.2016 року.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 26.10.2016, перегляди: 239
Припинення водопостачання

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

          У зв’язку із ліквідацією прориву по вул. Шевченка у м. Рогатині 26.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Шевченка, Рогатинця та Телев’яка з 14:00 до 17:00.

Детальніше

ГІМНАЗІЙНА РОДИНА ВІДСВЯТКУВАЛА ЮВІЛЕЙ АЛЬМА-МАТЕР

Усе наше життя зіткане із кольорових клаптиків спогадів, які закутують серце у теплий плед щастя. Вони ніжно лоскочуть нас перед сном, невимушено викликають усмішку посеред вулиці, привітно зігрівають дощового осіннього дня… А яка радість, коли  бодай маленька ниточка пам’яті виринає у реальному житті і веде душу світами твоїх улюблених днів!

Детальніше

У Рогатині відбулась конференція франкознавців

З любов’ю та шаною усе прогресивне людство вимовляє ім’я Івана Яковича Франка. Його не випадково називають Каменярем, адже сміливо вдарив по скелі заборон, соціальної несправедливості і принижень, яка скувала український народ. При цьому кожній свідомій душі наголошував: «Нам пора для України жить». Саме під таким гаслом 18 жовтня у Рогатині відбулась ІV Регіональна конференція «Рогатинська земля: історія та сучасність».

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 24.10.2016, перегляди: 303
Припинення водопостачання

Повідомлення

   У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Шеремети, 24.10.2016 року, буде припинено водопостачання вулиці Шеремети з  11:00 до 15:00год.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 20.10.2016, перегляди: 175
Припинення водопостачання

    У зв’язку із проведенням робіт по ліквідації аварії у мережі водопостачання на перехресті вулиць Шеремети-Поповича, 20.10.2016 року, буде припинено водопостачання вулиць: Шеремети, Поповича, Левицького  з  10:00 до 15:00 год.         

Детальніше

Рогатинський РВК

Дата: 19.10.2016, перегляди: 442
Рогатинський РВК

Рогатинський районний військовий комісаріат пропонує роботу – військову службу за контрактом у військових частинах Зброяних Сил України Івано-Франківської, Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської областей громадянам віком від 18 до 60 років.

Детальніше

З 15 років у лавах ОУН. 90-літній ветеран Григорій Яцків розповів про боротьбу довжиною в життя

Дивовижно, скільки згорених мрій та сумних урожаїв скорботи здатне перенести поле людської душі, і при тому дарувати навколо стиглі зерна надії, золотисті барви любові та сонячну усмішку. Таких людей, загартованих болем й водночас безмежним добром до світу, сьогодні вкрай мало, але одна зустріч із ними здатна обійняти серце вірою у майбутнє та Божий промисел.

Детальніше

Свято патріотизму і мужності. Відбулись районні урочистості на честь героїв

Сьогодні вшановуємо тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігав та оберігає наше сьогодення і щасливе майбутнє Батьківщини – захисників України. З цієї нагоди напередодні відбулись районні урочистості, які згуртували різні покоління патріотів – ветеранів УПА, воїнів бойових дій на Сході України, молодих свідомих учнів та студентів.

Детальніше