На хвилі літературної філософії: рогатинці поспілкувались із письменником Мирославом Дочинцем

Зустріч з письменником, видавцем та журналістом Мирославом Дочинцем  дощового осіннього дня зігріла серця рогатинців, які завітали у центральну районну бібліотеку.

Детальніше

Вихованки дитячої школи мистецтв вкотре засяяли на пісенному фестивалі

При народженні Господь дарує усім діткам якийсь талант. Хтось із часом його забуває, а хтось на повну реалізовує, стараючись віддячити Богові за кожну мить життя. Новий крок вперед вимагає зусиль та праці, однак він вартий того, бо, мабуть, в цей час Хтось на небі усміхається, і посилає дитині ще більше щастя.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 04.10.2016, перегляди: 223
Припинення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Рогатинця,  04.10.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Святомиколаївська, Шевченка, Ю.Рогатинця, Телевяка, Зелена, Панькевича з 10:00 до 13:00год.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 04.10.2016, перегляди: 212
Припинення водопостачання

У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Грушевського,  04.10.2016 року буде припинено водопостачання з 10:00 до 13:00год.

Детальніше

Рогатинська ЦРБ продовжує акцію “Стань волонтером бібліотеки”

Волонтер – особистість, яка добровільно і безкорисливо бере участь у реалізації відповідних громадських ініціатив та починань. З метою створення електронної бази даних про історію та традиції Рогатинщини Рогатинська ЦРБ продовжує акцію «Стань волонтером бібліотеки!». З нагоди Всесвітнього Дня бібліотек про обов’язки волонтерів та їх співпрацю з інтернет-центром «Рогатці» розповіла заввідділом інформатизації та інновацій Рогатинської ЦРБ Лідія Жидачівська.

Детальніше

На Рогатинському стадіоні відкрили меморіальну дошку загиблому Віталіку Штокалку

20 вересня минулого року юний рогатинець, футболіст ФК “Рогатин” Віталій Штокалко трагічно загинув у ДТП. А учора, в свято Різдва Пресвятої Богородиці, з ініціативи футбольного клубу на території рогатинського стадіону, аби вшанувати пам’ять хлопця, встановили меморіальну дошку на його честь.

Детальніше

Відпочинкові зони, велопарковка та сучасна техніка: Рогатинська СЗОШ№1 стала опорною і вражає позити

Новий навчальний рік привітав учнів Рогатинської СЗОШ№1 з поглибленим вивченням іноземної мови у справді новій школі. Класи, коридори, подвір’я – усе зустрічало дітей і їхніх батьків приємними та корисними подарунками. Про те, що вже вдалось зробити та які іще позитивні зміни чекають навчальний заклад, «Рогатка» поспілкувалась із директором СЗОШ№1 Мирославою Василівною Генегою.

Детальніше

До кінця року у Рогатині обіцяють завершити вуличне освітлення на 95%

Коли на дворі вже смеркає і темна ніч не за горами, ті рогатинці, хто затримався на роботі, неодноразово скаржились на свою маленьку пригодницьку подорож додому:  «або зробіть освітлення, або зробіть дорогу!»

Детальніше

Як рогатинці вважають, куди варто скерувати гроші міста

Громада лише тоді напряму управляє містом, коли обирає депутатів, яким делегує власні повноваження. Потім люди можуть просто пропонувати владі свої проекти. Тож Рогатинська міська рада вирішила надати краянам альтернативу, щоб вони не тільки продукували ідеї, але й реалізували їх за кошти з міської казни.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 09.09.2016, перегляди: 166
Припинення водопостачання

   У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Пасічна 3, 09.09.2016 року буде припинено водопостачання вулиць: Пасічна, Липова, Драгоманова, Завода, Хмельницького та Крип’якевича з 09:00 до 15:00 год.

Детальніше

Подяки міського голови учням

Дата: 07.09.2016, перегляди: 266
Подяки міського голови учням

Міський голова Сергій Насалик відзначив Подяками учнів та студентів, які брали активну участь у громадських роботах та за вагомий внесок у забезпеченні якісного благоустрою міста протягом літа 2016 року.

Детальніше

Живий у нашій пам'яті

Дата: 06.09.2016, перегляди: 259
Живий у нашій пам'яті

У неділю 4 вересня відбувся концерт Народного аматорського чоловічого хору «Сурма», присвячений пам’яті вчителя і педагога, музиканта і митця, керівника і маестро Степана Дзевіна.

Розпочався захід біля меморіальної таблиці С. Дзевіну, що встановлена на фронтоні будинку ШЕВУ молебнем, який відправив декан о. Дмитро Бігун.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 06.09.2016, перегляди: 215
Припинення водопостачання

Повідомлення

    У зв’язку з проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Богуна, 06.09.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Богуна з 10:30 до 16:00 год.

Детальніше

Припинення водопостачання

Дата: 05.09.2016, перегляди: 182
Припинення водопостачання

Повідомлення

    У зв’язку з   проведенням робіт по ліквідації аварії по вулиці Галицькій,  05.09.2016 року буде припинено водопостачання вулиці Галицька з 1 буд. по 10 буд.  з 11:45 до 13:45 год.

Детальніше

Недоспівана пісня...

Дата: 02.09.2016, перегляди: 230
Недоспівана пісня...

Шановні рогатинці!

Запрошуємо Вас на концерт аматорського чоловічого хору "Сурма" присвячений памя'яті Степана Дзевіна.

Детальніше