З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020, перегляди: 1540
З Днем Незалежності України!
Шановні рогатинці!
 
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Незалежності України! Держава, перш за все, всередині нас і з нас вона бере свій початок. Усі великі успіхи України складаються з нашої небайдужості та любові. І саме ці речі роблять Батьківщину кращою, саме вони - її незалежність та незламний дух.
Тож з нагоди найважливішого свята України хочу побажати кожному з нас любити свою державу, як сім’ю, підтримувати один одного і спільно старатися бути тією позитивною зміною, що зробить нашу Україну кращою. Сердечно бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя, радості й добра. Нехай злагода, любов та Боже благословення будуть у кожній українській родині. Зі святом Вас, з Днем Незалежності! Слава Україні!
 
З повагою - міський голова Сергій НАСАЛИК.

Детальніше

З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2020, перегляди: 1623
З Днем Державного Прапора України!

Дорогі рогатинці!
Спостерігаючи за церемонією підняття українського прапора сьогодні, ми бачимо не просто державний символ. Синьо-жовте знамено – це уособлення слави багатьох поколінь, відвага нескорених, великі досягнення й відкриття талановитих, працьовитих і винахідливих… Але, найперше, це – любов до своєї землі, яка загоряється у молодих очах України з першими променями нового дня. Тож це не просто державне знамено, а наші пам'ять, повага, шана, наші найбільші цінності, які об’єднують українців по всьому світу.

Тому шануймо українське, підтримуймо один одного, творімо й розвиваймо Україну, яку прагнемо бачити завтра. Будьмо гідними спадкоємцями символу, що супроводжує нашу державу на шляху до незалежності.
Дозвольте привітати Вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я, віри в краще майбутнє української держави і Божого благословення в усіх починаннях.

З Днем Державного Прапора України, дорогі краяни!

Детальніше

До відома жителів міста щодо  дотації за наявні бджолосім’ї

Одним із напрямків державної підтримки є дотація суб’єктів господарювання та фізичних осіб за утримання бджолосімей. Для отримання цієї дотації власникам пасік необхідно до 1 жовтня поточного року подати документи до Рогатинської міської ради. Про умови її отримання - читайте у матеріалі.

Детальніше

31 серпня 2020р. - граничний термін подання заяв на списання сум заборгованості з єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що граничний термін подання фізичними особами – підприємцями та самозайнятими особами заяв на списання сум заборгованості з єдиного внеску - 31 серпня 2020 року.

Детальніше

COVID-19: як в ресторанах Прикарпаття дотримуються карантинних обмежень

Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні залишається напруженою, особливо в деяких регіонах. Так, станом на ранок 13 серпня на Івано-Франківщині  зафіксовано 138 нових хворих.

Детальніше

Про діяльність місцевих рад в умовах завершення реформи з децентралізації влади

З ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України відбулася дискусійна платформа за участі голів громад Прикарпаття та експертів на тему: «Діяльність місцевих рад в умовах завершення реформи з децентралізації влади».

Детальніше

Робота розважальних закладів  та закладів  громадського харчування на особливому контролі

Щоденна динаміка реєстрації нових випадків COVID-19 на Прикарпатті показує стрімке зростання захворюваності.

Як відомо, з 03 серпня 2020 року згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області виділено три зони епіднебезпеки: «зелену», «жовту» та «помаранчеву». У «помаранчевій» зоні опинились Тисменицький район та місто Івано-Франківськ.

Детальніше